Povezane vesti

Vučić opoziciji: Sutra ću podneti ostavku, ako mi budu garantovali da će postići dogovor oko KiM

Vučić opoziciji: Sutra ću podneti ostavku, ako mi budu garantovali da će postići dogovor oko KiM

Telegraf 21.09.2019
Situacija na KiM je izuzetno teška - rekao je predsednik Srbije. Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, rekao je da je spreman da "sutra podnese ostavku, ako mu budu garantovali da će postići dogovor za Kosovo", komentarišući izjavu Vojislava… »
Vučić: Sutra ću podneti ostavku ako mi garantuju model Honkonga za Kosovo

Vučić: Sutra ću podneti ostavku ako mi garantuju model Honkonga za Kosovo

N1 Info 21.09.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je spreman da "sutra" podnese ostavku ako dobije garancije da neko može da sprovede u delo predlog rešenja za Kosovo koga je izneo bivši premijer Srbije Vojislav Koštunica, a koji podrazumeva da… »
Vučić: Hoćete da iznajmimo Kosovo na 100 godina?

Vučić: Hoćete da iznajmimo Kosovo na 100 godina?

Blic 21.09.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da su predlozi, poput ideje Vojislava Koštunice da se za Kosovo primeni model Hongkonga, nerealni i neprimenjivi, a istovremeno Srbiji otežavaju razgovore i poziciju u pregovorima o Kosovu i Metohiji… »
Vučić: Sutra ću podneti ostavku ako mi garantuju da će postići sporazum da Kosovo bude kao Hongkong

Vučić: Sutra ću podneti ostavku ako mi garantuju da će postići sporazum da Kosovo bude kao Hongkong

IndeksOnline 21.09.2019
BEOGRAD – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je spreman da “sutra” podnese ostavku ako dobije garancije da neko može da sprovede u delo predlog rešenja za Kosovo koga je izneo bivši premijer Srbije Vojislav Koštunica a koji… »
Koštunica iz penzije: Kosovo kao srpski hong kong nisu hteli

Koštunica iz penzije: Kosovo kao srpski hong kong nisu hteli

Mondo 21.09.2019
Poslednji predsednik Savezne Republike Jugoslavije i nekadašnji premijer Srbije, Vojislav Koštunica, podsetio je za iz političke penzije na svoj predlog za rešenje problema Kosova. Poslednji predsednik Savezne Republike Jugoslavije i nekadašnji… »
Vučić o planu za Kosovo Vojislava Koštunice: Ako neko to može da sprovede, ja sutra dajem ostavku! Tim lažima samo…

Vučić o planu za Kosovo Vojislava Koštunice: Ako neko to može da sprovede, ja sutra dajem ostavku! Tim lažima samo…

Kurir 21.09.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da poštuje sve nekadašnje predsednike Srbije, ali da predlog Vojislava Koštunice o rešenju pitanja Kosova i Metohije nije realan. "Ko će to da prihvati da iznajmimo zemlju na 100 godina? Ko će to da… »
"Kosovo kao Hong Kong - dajem sutra ostavku ako garantuju da je to rešenje" Koštunica iz penzije: Kosovo kao srpski hong kong…

"Kosovo kao Hong Kong - dajem sutra ostavku ako garantuju da je to rešenje" Koštunica iz penzije: Kosovo kao srpski hong kong…

Mondo 21.09.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kaže da je spreman da "sutra" podnese ostavku ako dobije garancije da neko može da sprovede u delo predlog rešenja za Kosovo koga je izneo bivši premijer Srbije Vojislav Koštunica . Predsednik Srbije Aleksandar… »
Koštunica: Imao sam rešenje za Kosovo - da bude kao Hongkong

Koštunica: Imao sam rešenje za Kosovo - da bude kao Hongkong

N1 Info 21.09.2019
Bivši premijer Srbije Vojislav Koštunica izjavio je da je njegovo rešenje za Kosovo, da bude kao Hongkong, podržala tadašnja vlada i da to smatra potvrdom ispravnosti tog rešenja. Koštunica je istakao da je njegov predlog za rešenje pitanja Kosova… »
Ekskluzivno! Vojislav Koštunica: Imao sam rešenje za Kosovo koje je podržala tadašnja vlada!

Ekskluzivno! Vojislav Koštunica: Imao sam rešenje za Kosovo koje je podržala tadašnja vlada!

Kurir 21.09.2019
Poslednji predsednik Savezne Republike Jugoslavije i nekadašnji premijer Srbije Vojislav Koštunica kaže za Kurir da je imao predlog za rešenje pitanja Kosova i da ga je podržala tadašnja vlada. To je, kaže on, najbolji dokaz kvaliteta tog rešenja… »
Koštunica: Imao sam rešenje za Kosovo

Koštunica: Imao sam rešenje za Kosovo

Radio 021 21.09.2019
Bivši predsednik SRJ i premijer Srbije Vojislav Koštunica izjavio je da je imao predlog za rešenje pitanje Kosova i Metohije, koji se zasnivao na modelu Hongkonga. Tvrdi da bi to bio kompromis koji bi isključio sve ekstremne opcije i da bi bio… »
Danas se obeležava praznik Mala Gospojina: Kurir poklanja ikonu ROĐENJE PRESVETE BOGORODICE sa zlatotiskom i molitvom

Danas se obeležava praznik Mala Gospojina: Kurir poklanja ikonu ROĐENJE PRESVETE BOGORODICE sa zlatotiskom i molitvom

Kurir 21.09.2019
Srpska pravoslavna crkva i svi njeni vernici danas obeležavaju rođenje Presvete Bogorodice, praznik koji se naziva i Mala Gospojina. Tim povodom Kurir vam danas poklanja ikonu ROĐENJE PRESVETE BOGORODICE sa zlatotiskom i molitvom. Ovaj dan ubraja se u… »
Koštunica: Imao sam rešenje za Kosovo, da bude kao Hongkong

Koštunica: Imao sam rešenje za Kosovo, da bude kao Hongkong

Danas 20.09.2019
Bivši premijer Srbije Vojislav Koštunica kazao je za dnevne novine Kurir da je njegovo rešenje za Kosovo, da bude kao Hongkong, podržala tadašnja vlada i da to smatra potvrdom ispravnosti tog rešenja. Koštunica je istakao da je njegov predlog za… »

Vesti dana »