Povezane vesti

Ispovest vlasnika lokala u Mladenovcu gde se odigrala drama sa razbojnikom: Radnica je htela da preda novac, a onda se…

Ispovest vlasnika lokala u Mladenovcu gde se odigrala drama sa razbojnikom: Radnica je htela da preda novac, a onda se…

Kurir 21.09.2019
Lopov je sedeo i mirno jeo, sačekao je da se lokal isprazni, a onda prišao radnici, uperio pištolj u nju i tražio novac, ispričao je Zoran Janković, vlasnik lokala u Mladenovcu u kojem se noćas odvijala drama. Negde između 2 i 3 sata posle ponoći… »
Pogledajte dramatičnu borbu radnice iz Mladenovca sa razbojnikom: Nije htela da mu preda novac, jurio je, držao je na nišanu…

Pogledajte dramatičnu borbu radnice iz Mladenovca sa razbojnikom: Nije htela da mu preda novac, jurio je, držao je na nišanu…

Kurir 21.09.2019
U restoranu brze hrane u Mladenovcu sinoć kasno oko 2 sata naoružani mužkarac izveo je pokušaj oružane pljačke, a Kurir je došao do snimka borbe sa radnicom, koja je odbila da mu preda novac. Da podsetimo, razbojnik je poručio hranu, sačekao da… »
Priča policajca heroja: Evo kako je goloruk spasao ženu, iako mu je pištolj bio uperen u glavu (foto)

Priča policajca heroja: Evo kako je goloruk spasao ženu, iako mu je pištolj bio uperen u glavu (foto)

Večernje novosti 21.09.2019
Nemanja Pavlović (29), pripadnik Policijske brigade, iako je bio van dužnosti, spasao život ženi. Osumnjičeni za napad koji je pretio pištoljem, uhapšen je i određen mu je pritvor. DA je policijac na dužnosti, i kada skine uniformu i odloži… »
Policajac heroj: Goloruk savladao pljačkaša: Gledao sam pravo u cev pištolja, ali straha nije bilo, opet bih isto uradio

Policajac heroj: Goloruk savladao pljačkaša: Gledao sam pravo u cev pištolja, ali straha nije bilo, opet bih isto uradio

Blic 21.09.2019
Kako saznajemo, razbojnik je ušao u lokal, poručio hranu, sačekao da ostale mušterije izađu napolje, a zatim uperio pištolj u radnicu restorana (56) i tražio da mu preda novac. Uplašena radnica je počela da doziva pomoć i istrčala je iz… »
Ovo je policajac heroj iz Mladenovca! Nemanja (29) goloruk izašao pred razbojnika: Čuo sam radnicu kako doziva pomoć, samo…

Ovo je policajac heroj iz Mladenovca! Nemanja (29) goloruk izašao pred razbojnika: Čuo sam radnicu kako doziva pomoć, samo…

Kurir 21.09.2019
Policajac heroj Nemanja Pavlović (29) koji je, iako nije bio na dužnosti, golim rukama savladao naoružanog razbojnika opisao je danas kako je izgledala ta akcija u restoranu u Mladenovcu. "Čuo sam kako radnica poziva u pomoć. Izašao sam iz auta i… »
Uhapšen osumnjičeni za razbojništvo u Mladenovcu

Uhapšen osumnjičeni za razbojništvo u Mladenovcu

Dnevnik 21.09.2019
BEOGRAD: Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su A.S. (1980) iz Sjenice zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo razbojništvo u pokušaju. On je osumnjičen da je u noći između petka i subote uz pretnju… »
Sjeničak pokušao da otme novac od radnice ugostiteljskog objekta, sprečio ga policajac van dužnosti

Sjeničak pokušao da otme novac od radnice ugostiteljskog objekta, sprečio ga policajac van dužnosti

IndeksOnline 21.09.2019
BEOGRAD – Beogradska policija uhapsila je A.S. (39) iz Sjenice zbog sumnje da je u noći izmedju petka i subote uz pretnju pištoljem pokušao da oduzme novac od radnice u jednom ugostiteljskom objektu u Mladenovcu, saopštilo je danas Ministarstvo… »
Kad si maler ni pištolj ne pomaže: Razbojnika razoružao goloruk policajac

Kad si maler ni pištolj ne pomaže: Razbojnika razoružao goloruk policajac

Mondo 21.09.2019
Kratkotrajna drama pred jednim ugostiteljskim objektom u Mladenovcu završila se hapšenjem sredovečnog razbojnika. Iako je bio naoružan, nije uspeo u naumu jer naišao je policajac... Kratkotrajna drama pred jednim ugostiteljskim objektom u Mladenovcu… »
Uhapšen zbog pljačke kafane u Mladenovcu, savladao ga policajac u civilu

Uhapšen zbog pljačke kafane u Mladenovcu, savladao ga policajac u civilu

N1 Info 21.09.2019
Beogradska policija uhapsila je A.S. (39) iz Sjenice zbog sumnje da je u noći izmedju petka i subote uz pretnju pištoljem pokušao da oduzme novac od radnice u jednom ugostiteljskom objektu u Mladenovcu, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova… »
Drama u Mladenovcu: Policajac heroj, iako van dužnosti, golim rukama savladao razbojnika s pištoljem

Drama u Mladenovcu: Policajac heroj, iako van dužnosti, golim rukama savladao razbojnika s pištoljem

Telegraf 21.09.2019
Uhapšenom je određeno zadržavanje do 48 sati. Tokom noći u ugostiteljskom objektu brze hrane "Pink panter" u Ulici kralja Aleksandra Obrenovića u Mladenovcu došlo je do pokušaja razbojništva, koji je uspeo da spreči jedan policajac, iako u tom… »

Vesti dana »