Povezane vesti
Milenijum tim: Početak rušenja Skadra na Banjštici pre kraja septembra
Vranje news 21.09.2019
Vranje/Beograd - Millennium Resorts, ćerka firma u stoprocentnom vlasništvu kompanije Milenijum Tim (Millennium Team), novi je vlasnik nezavršenog kompleksa u Vranjskoj Banji, a kako su za eKapiju rekli iz te kompanije, u planu je da na zemljištu bude… »
Hotel prodat, ali mora da se ruši
OK radio 21.09.2019
Nezavršeni i decenijama napušten hotel u Vranjskoj Banji koji meštani zovu "Skadar na Banjštici", dobio je novog vlasnika, "Milenijum Tim" iz Beograda. Hotel je posle 40 godina sporenja i propadanja, dobio novog vlasnika, što je najvažnije, izjavio je… »
Vesti dana »
Kraj za Luku Modrića i Hrvatsku, Portugalija slavi VAR i Gonzala Ramoša koji ih je u nadoknadi vremena odveo u osminu finala Mundijala
Danas pre 12 minutajoš 10 povezanih
DS uskoro o odgovornosti članova OO DS Gornjeg Milanovca: Zbog podrške studentima traje kampanja protiv demokrata, tvrdi Milivojević
Danas pre 6 satijoš 1 povezana
Uhapšene tri osobe zbog nelegalne eksploatacije peska i šljunka u priobalju Drine
Danas pre 3 satajoš 1 povezana
Selektor Španije zadovoljan! De la Fuente: Bili smo skoro savršeni u svakom aspektu
Kurir pre 52 minutajoš 1 povezana



