Povezane vesti

Taksista u crnoj gori nasrnuo na nemicu vitlajući čekićem: Znam gde spavaš, naći ću te, ubiću te!

Taksista u crnoj gori nasrnuo na nemicu vitlajući čekićem: Znam gde spavaš, naći ću te, ubiću te!

Kurir 22.09.2019
Sudija za prekršaje u ulcinjskom Osnovnom sudu izrekao prvostepenu presudu Rožajcu, Mustafi Muriću (57) po kojoj će morati da plati 350 evra kazne zbog drskog ponašanja i izazivanja osećaja ugroženosti kod nemačke državljanke Jasmine Bodtlander… »
Divlji taksista izvređao turistkinju, pa nasrnuo čekićem na nju! Horor u Crnoj Gori!

Divlji taksista izvređao turistkinju, pa nasrnuo čekićem na nju! Horor u Crnoj Gori!

Alo 22.09.2019
Užas! * Nemačka državljanka doživela horor * Taksista joj pretio čekićem jer nije htela da mu plati vožnju * Muškarac negira optužbe Sudija za prekršaje u ulcinjskom Osnovnom sudu izrekao prvostepenu presudu Rožajcu, Mustafi Muriću (57) po… »
"Znam gde spavaš, naći ću te, ubiću te": Nelegalni taksista u Ulcinju napao Nemicu čekićem i pretio

"Znam gde spavaš, naći ću te, ubiću te": Nelegalni taksista u Ulcinju napao Nemicu čekićem i pretio

Telegraf 22.09.2019
Žena nije želela da mu plati 10 evra, koliko joj je taksista tražio, jer nije bila zadovoljna vožnjom. Sudija za prekršaje u Osnovnom sudu u Ulcinju izrekao je prvostepenu presudu Rožajcu, Mustafi Muriću (57) po kojoj će morati da plati 350 evra… »

Vesti dana »