Povezane vesti

Mitar Mrkela: Poništen nam je čist gol! (video)

Mitar Mrkela: Poništen nam je čist gol! (video)

Sportski žurnal 22.09.2019
Sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela nije mnogo želeo da govori o 161. večitom derbiju, ali je naglasio da smatra da je njegovom timu poništen čist pogodak. Mitar Mrkela, sportski direktor Crvene zvezde, nema dilemu da je klub sa Marakane… »
Gol koji je poništen Zvezdi (VIDEO)

Gol koji je poništen Zvezdi (VIDEO)

Vesti online 22.09.2019
Sportski direktor „crveno-belih“ Mitar Mrkala izričit da je pogodak bio čist. U 161. „večitom derbiju“, koji je Partizanu na njegovom stadionu zasluženo pripao s 2:0, prvo se zatresla mreža „crno-belih“. U 70. minutu Marin je izveo… »
Savo Milošević: Borba tek počinje! Znali smo kako da isključimo Marina, iznenadilo me što nema Kanjasa

Savo Milošević: Borba tek počinje! Znali smo kako da isključimo Marina, iznenadilo me što nema Kanjasa

Mozzart sport 22.09.2019
“A pričali ste da odbrana škripi...”, podseća trener Partizana. Partizan - zasluženo! Dovoljno da Savo Milošević blagim osmehom dočeka kraj 161. večitog derbija i pred javnost izađe zadovoljan. Ovoga puta, za razliku od meča sa AZ Alkmarom… »
Mrkela ljut posle poraza: Zvezdi je poništen čist gol! (video)

Mrkela ljut posle poraza: Zvezdi je poništen čist gol! (video)

Mondo 22.09.2019
Sportski direktor crveno-belih smatra da je njegov tim oštećen u duelu sa Partizanom. Sportski direktor crveno-belih smatra da je njegov tim oštećen u duelu sa Partizanom. Nije Crvena zvezda odigrala 161. "večiti derbi" za prelaznu ocenu. Partizan je… »
Ostojić: Bili smo bolji, zaslužena pobeda

Ostojić: Bili smo bolji, zaslužena pobeda

Dnevnik 22.09.2019
BEOGRAD: Defanzivac Partizana Bojan Ostojić, posle pobede u 161. večitom derbiju, rekao je da su crno-beli zasluženo trijumfovali. Partizan je u Humskoj, u devetom kolu Superlige, savladao Crvenu zvezdu 2:0. "Mislim da smo bili bolji tokom cele… »
Mrkela: Poništen nam je čist gol

Mrkela: Poništen nam je čist gol

Mozzart sport 22.09.2019
I u Crvenoj zvezdi smatraju da su oštećeni u 161. večitom derbiju. Igra loša i zaslužen poraz, ali i situacija koju će u narednim danima potencirati iz Ljutice Bogdana. Centaršut iz kornera, Vladimir Stojković je izašao sa gol linije, zasmetao mu… »
Procenite sami: Da li je Crvena zvezda oštećena za gol, Mrkela tvrdi da jeste (video)

Procenite sami: Da li je Crvena zvezda oštećena za gol, Mrkela tvrdi da jeste (video)

Hot sport 22.09.2019
Sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela nije zadovoljan epilogom jedne sudijske odluke. Tvrdi da su crveno-beli oštećeni za gol. Na 161. derbiju u Humskoj u 70. minutu pri rezultatu 0:0 Milunović je postigao gol, ali je on poništen nakon odluke… »
Degenek: Hoćete da kažete da mi nismo igrali fudbal?

Degenek: Hoćete da kažete da mi nismo igrali fudbal?

N1 Info 22.09.2019
Štoper Crvene zvezde Miloš Degenek istakao je posle poraza od Partizana u 161. večitom derbiju da su crno-beli jednostavno bolje odigrali, zbog čega su i trijumfovali. „Svi smo razočarani, u celu utakmicu i u rezultat. Nije nam prijatno, nije nam… »
Mrkela: Poništen čist gol; FSS: Posebna analiza

Mrkela: Poništen čist gol; FSS: Posebna analiza

N1 Info 22.09.2019
Sudijska komisija Fudbalskog saveza Srbije najavila je da će razmotriti sve odluke arbitara donete tokom utakmica devetog kola, a da će posebna pažnja biti posvećena poništenom golu Crvene zvezde u 'večitom derbiju'. Fudbaleri Partizana pobedili su… »
Partizan odgovorio Mrkeli za poništen gol Zvezde: Samo pogledajte snimak, sve je jasno! (video)

Partizan odgovorio Mrkeli za poništen gol Zvezde: Samo pogledajte snimak, sve je jasno! (video)

Telegraf 22.09.2019
Naš golman Stojković ima prednost, u skoku je, ali ga prilikom hvatanja lopte faulira jedan od tamnoputih igrača Zvezde - kaže direktor Miloš Vazura. FK Partizan je dominatno slavio u 161. večitom derbiju (2:0), ali iz tabora Crvene zvezde kažu da… »
Milošević: Znali smo da su potrošeni, plan ispunjen

Milošević: Znali smo da su potrošeni, plan ispunjen

N1 Info 22.09.2019
Trener Partizana Savo Milošević bio je prezadovoljan posle pobede svog tima u večitom derbiju protiv Crvene zvezde 2:0. Ekipa iz Humske je svih 90 minuta bila mnogo konkretnija, a to potvrđuje i podatak da gosti iz Ljutice Bogdana nisu uputili nijedan… »
Milošević: Apsolutno zasluženo, Zvezda me je iznenadila

Milošević: Apsolutno zasluženo, Zvezda me je iznenadila

Beta 22.09.2019
Trener fudbalera Partizana Savo Milošević rekao je da je njegova ekipa večeras apsolutno zaslužila pobedu protiv Crvene zvezde, a igru svog tima ocenio je "dosta dobrom" jer su sve vrline "večitog" rivala svedene na minimum. "Mislim da smo apsolutno… »
Savo kopirao od Bajerna, Zvezda ga iznenadila!

Savo kopirao od Bajerna, Zvezda ga iznenadila!

Sportske.net 22.09.2019
Odlični Partizan, Savo govorio o mnogim detaljima. Fantastična igra Partizana nije došla slučajno ili zbog slabije igre Crvene zvezde. To je i mišljenje Sava Miloševića. "Mislim da smo apsolutno zaslužili pobedu u večerašnjem derbiju. Videćete… »

Vesti dana »