Povezane vesti

Mogao je da zaspi i da se nikada ne probudi! Metalnim štanglama i ciglama su mi tukli sina bez milosti, dok sam ga ja čekala…

Mogao je da zaspi i da se nikada ne probudi! Metalnim štanglama i ciglama su mi tukli sina bez milosti, dok sam ga ja čekala…

Kurir 23.09.2019
"Martin Barna (17) iz Novog Kneževca ubijen je 13. septembra, dva meseca pre proslave punoletstva, a njega su na smrt pretukli vršnjaci. Za njegovo ubistvo osumnjičeni su braća M.D. (19), J.D. (18), kao i dvojica maloletnika, 16 i 15 godina"… »
Otkriveno gde je martin (17) trebalo da bude kobnog dana: Ona ga je čekala kod kuće, a on se nije javljao! Ležao je mrtav u…

Otkriveno gde je martin (17) trebalo da bude kobnog dana: Ona ga je čekala kod kuće, a on se nije javljao! Ležao je mrtav u…

Kurir 23.09.2019
Zbog sumnje da su na smrt pretukli mladića Martina Barnu iz Novog Kneževca, uhapšeni su M. D. (19), J. D. (18), kao i dvojica maloletnika koji imaju 16 i 15 godina, takođe iz ove banatske varošice. Oni su sumnjiče da su posle kraće rasprave… »
Tužna sudbina martina (17) koga su nasilnici tukli do smrti: Dvaput ove godine izbačen iz kuće, živeo je u šupi u…

Tužna sudbina martina (17) koga su nasilnici tukli do smrti: Dvaput ove godine izbačen iz kuće, živeo je u šupi u…

Kurir 23.09.2019
Martin Barna (17) koji je 18. septembra ubijen u tuči, u parku u Novom Kneževcu, ove je godine već dva puta morao da napusti svoj dom. Pred kraj života dečak je živeo u šupi, u dvorištu svoje bake. Martinovi roditelji su razvedeni, a nakon… »
Dečaci koji su ubili Martina godinama terorisali ceo grad: Tukli ga do smrti, pa otišli da jedu! Ovog leta pretukli su…

Dečaci koji su ubili Martina godinama terorisali ceo grad: Tukli ga do smrti, pa otišli da jedu! Ovog leta pretukli su…

Kurir 23.09.2019
Martin Barna (17) iz Novog Kneževca ubijen je 13. septembra, dva meseca pre proslave svog punoletstva. On je stradao u vršnjačkom nasilju, a osumnjičeni za njegovo ubistvo su u ovom mestu poznati po problematičnom ponašanju, te ne samo da su već… »
Četiri brata iz Novog Kneževca su osumnjičena za svirep zločin koji je Srbiju ostavio bez reči

Četiri brata iz Novog Kneževca su osumnjičena za svirep zločin koji je Srbiju ostavio bez reči

Blic 23.09.2019
Zbog sumnje da su u Novom Kneževcu ubili Martina Barnu, koji je tek trebao da napuni 18 godina, uhapšeni su M. D. (19), J. D. (18), kao i dvojica maloletnika starosti 16 i 15 godina, saznaje "Blic". Oni su osumnjičeni da su nakon kraće rasprave… »
"Mislila sam da neko pijan leži": Četvorica braće nasmrt pretukla mladića u parku i pobegla, prolaznica zatekla stravičan…

"Mislila sam da neko pijan leži": Četvorica braće nasmrt pretukla mladića u parku i pobegla, prolaznica zatekla stravičan…

Blic 22.09.2019
Četiri mladića, od koji su dvojica maloletnici, uhapšeni su zbog sumnje da su nasmrt prebili sedamnaestogodišnjaka Martina Barnu iz Novog Kneževca. Beživotno telo mladića pronađeno je 18. septembra u parku u Novom Kneževcu koji se nalazi… »
Brutalnost u Novom Kneževcu: Šutirali poznanika do smrti

Brutalnost u Novom Kneževcu: Šutirali poznanika do smrti

Večernje novosti 22.09.2019
U Novom Kneževcu četvorica mladića ubila Martina Barnu (17). Mladiću usled jakih udaraca u stomak pukla jetra. Osumnjičeni u pritvoru. Telo mladića nađeno u parku, nasilnici privedeni odmah. Četvorica mladića iz Novog Kneževca, od kojih su… »
"Napali su ga i veče pre": Deda ubijenog mladića kaže da je njegov unuk i ranije bio žrtva braće koja su ga pretukla…

"Napali su ga i veče pre": Deda ubijenog mladića kaže da je njegov unuk i ranije bio žrtva braće koja su ga pretukla…

Blic 22.09.2019
Martin Barna (17) iz Novog Kneževca koji je, kako se sumnja, preminuo nakon što su ga brutalno pretukla četvorica mladića i ranije je bio žrtva vršnjačkog nasilja, i to istih mladića koji su privedeni zbog sumnje da su počinili ovaj stravičan… »

Vesti dana »