Povezane vesti

Sejduba Suma: Znam da sam razočarao navijače, ali neka znaju da mogu i želim više od ovoga!

Sejduba Suma: Znam da sam razočarao navijače, ali neka znaju da mogu i želim više od ovoga!

Hot sport 23.09.2019
Strelac prvog gola za Partizan Sejduba Suma govorio je danas o 161. večitom derbiju, ali i o svom dolasku u Beograd i ne baš najboljim partijama. Ipak, na samom početku Sejduba Suma je otkrio šta za njega znači večiti derbi protiv Crvene zvezde… »
Iliev dočekao svojih pet minuta: Blistali smo u derbiju

Iliev dočekao svojih pet minuta: Blistali smo u derbiju

N1 Info 23.09.2019
Sejduba Suma bio je jedan od najzaslužnijih za pobedu Partizana u 161. večitom derbiju, a kako je sam istakao, zahvalio je bivšem funkcioneru crno-belih Ivice Ilievu što ga je doveo u klub i za sve što je učinio za njega. Sve to Iliev je dočekao… »
"Razumem sumnju u mene, ali je bilo pitanje vremena kad ću da: Proradim!" Suma o golu koji je prelomio derbi: Meni je čast!

"Razumem sumnju u mene, ali je bilo pitanje vremena kad ću da: Proradim!" Suma o golu koji je prelomio derbi: Meni je čast!

Sportal blic 23.09.2019
Strelac vodećeg gola za Partizan u 161. večitom derbiju, Sejduba Suma, otvoreno je govorio o emocijama posle pobede nad Crvenom zvezdom od 2:0 u devetom kolu Superlige Srbije, naročito u svetlu osporavanja njegovih kvaliteta kao najskupljeg pojačanja… »
Mediji u regionu o 161. večitom derbiju: Golčine Partizana, neredi...

Mediji u regionu o 161. večitom derbiju: Golčine Partizana, neredi...

Sportski žurnal 23.09.2019
Mediji iz regiona posvetili su veliku pažnju 161. večitom beogradskom derbiju i pobedi fudbalera Partizana nad Crvenom zvezdom (2:0). Hrvatski Indeks prenosi da je "Partizan golčinama u završnici srušio Zvezdu u dramatičnom derbiju". "Oba su bila… »
Odbrana Partizana zadovoljna muškom igrom crno-belih: "Nismo očekivali ovakvu Zvezdu u večitom derbiju!"

Odbrana Partizana zadovoljna muškom igrom crno-belih: "Nismo očekivali ovakvu Zvezdu u večitom derbiju!"

Sportal blic 23.09.2019
Partizan je trijumfovao u 161. derbiju protiv Crvene zvezde, a pogotke za crno-bele na stadionu u Humskoj postigli su Sejduba Suma u 83, odnosno Zoran Tošić u 92. minutu meča. Posle velikog uspeha protiv šampiona Srbije govorio je Nemanja Miletić… »
Iliev dočekao i svojih pet minuta, nakon derbija o Sumi i "za klasu boljem Partizanu"!

Iliev dočekao i svojih pet minuta, nakon derbija o Sumi i "za klasu boljem Partizanu"!

Sportske.net 23.09.2019
Bivši funkcioner "crno-belih" nije krio zadovoljstvo. Sejduba Suma bio je jedan od najzaslužnijih za pobedu Partizana u 161. Večitom derbiju. Veliki razlog za zadovoljstvo imao je bivši sportski direktor "crno-belih" Ivica Iliev koji je i zahtevao… »
Suma razbesneo "delije", evo šta je bila poruka kod proslave gola!

Suma razbesneo "delije", evo šta je bila poruka kod proslave gola!

Sportske.net 23.09.2019
Ofanzivni vezista svojim gestom podigao veliku buru. Jedan od junaka Partizana u 161. Večitom derbiju bio je Sejduba Suma. Dugo osporavani fudbaler je ulaskom sa klupe oplemenio igru "crno-belih", a u 83. minutu sjajnim udarcem doveo svoj tim u vođstvo… »
Igrači partizana prezadovoljni: Nadigrali smo Zvezdu, zatvorili smo sve što je trebalo

Igrači partizana prezadovoljni: Nadigrali smo Zvezdu, zatvorili smo sve što je trebalo

Večernje novosti 22.09.2019
Zasluženo smo pobedili, bili smo bolji u svakom segmentu igre. Znali smo da imamo dobar tim i da možemo da se nosimo sa njima - kaže Miletić. Najlepše je uz sina slaviti - dodaje Stojković. Partizan je obradovao svoje navijače. U Humskoj su… »
Nisam provocirao navijače: Suma oduševljen pobedom "Postigao sam gol na severnoj strani, da li je trebalo da trčim sto…

Nisam provocirao navijače: Suma oduševljen pobedom "Postigao sam gol na severnoj strani, da li je trebalo da trčim sto…

Sportal blic 22.09.2019
Jedan od heroja Partizana u pobedi nad Crvenom zvezdom u 161. derbiju, Sejduba Suma, nije bio previše iznenađen evrogolom koji je postigao u 83. minutu meča. Gvinejac je nakon duela istakao: - To je stvar forme. Svi to znamo. Od prošle sezone radim na… »

Vesti dana »