Povezane vesti
Oskrnavljen spomenik žrtvama na Brezovici: Sklonjena zastava Srbije i krst sa spomenika
Kurir 23.09.2019
Spomenik žrtvama Drugog svetskog rata na Brezovici u opštini Štrpce oskrnavljen je tako što su uklonjeni zastava Srbije i krst. Spomenik je podignut u znak sećanja na 46 žrtava, među kojima je bilo i dvanaestoro dece, koje su bugarske snage ubile na… »
Komandir policije: Krst na spomeniku nije diran, skinut jarbol
RTS 23.09.2019
Komandir policijske stanice u Štrpcu Dragan Ivanović rekao je da spomenik žrtvama Drugog svetskog rata na Brezovici nije oskrnavljen. On je u izjavi za Kosovo Onlajn naveo da "krst na spomeniku nije diran, već je samo jedan jarbol sa zastavom skinut i… »
Kosovska policija: Spomenik na Brezovici nije oštećen, samo je jarbol spušten na zemlju
Danas 23.09.2019
Komandir Kosovske policije u Štrpcu Dragan Ivanović demantovao je danas navode pojedinih srpskih medija da je spomenik žrtvama Drugog svetskog rata na Brezovici oštećen, odnosno da su sa njega uklonjeni zastava Srbije i krst. „Nije došlo do oštećenja… »
Vesti dana »
Ministarstvo objavilo rešenja testa iz srpskog jezika sa polaganja male mature
Jugmedia pre 56 minutajoš 61 povezana
Požar u tržnom centru na Novom Beogradu: 'To je planulo i gotovo…'
BBC News pre 1 satjoš 63 povezane
Uhapšeno četvoro zbog sumnje da su poreskom utajom i pranjem novca oštetili budžet za devet miliona
N1 Info pre 1 satjoš 61 povezana
Rekorder vikenda nije bio vozač automobila: Biciklista „naduvao“ 3,25 promila
Zrenjaninski pre 1 satjoš 31 povezana
MSP Rusije o licemerju Zapada: Makron optužio Rusiju za napad na Lavru, iako je ćutao o Starobeljsku
Večernje novosti pre 6 minutajoš 42 povezane



