Povezane vesti

Manter: Vučić spreman da razgovara o sporazumu s Kosovom, ne i da potpiše papir

Manter: Vučić spreman da razgovara o sporazumu s Kosovom, ne i da potpiše papir

N1 Info 23.09.2019
Bivši američki ambasador u Beogradu Kameron Manter ocenio je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić spreman da o sporazumu o normalizaciji odnosa s Kosovom razgovara, ali ne i da "potpiše papir". I mislim da je to dobro, jer i na Kosovu ima ljudi… »
"Vučić je spreman da razgovara, ne i da potpiše papir"

"Vučić je spreman da razgovara, ne i da potpiše papir"

Pravda 23.09.2019
Američki predsednik Donald Tramp je zainteresovan da bude od pomoći u dijalogu Beograda i Prištine, kaže za Danas Kameron Manter, bivši američki ambasador u Srbiji i doskorašnji predsednik Ist Vest instituta (EWI). Manter je u Beogradu proteklih… »
"Vučić je spreman za normalizaciju odnosa, ali ne i da potpiše papir": Manter o dijalogu BG i PR

"Vučić je spreman za normalizaciju odnosa, ali ne i da potpiše papir": Manter o dijalogu BG i PR

Telegraf 23.09.2019
- I mislim da je to dobro, jer i na Kosovu ima ljudi koji su spremni da razgovaraju - konstatovao je Manter. Bivši američki ambasador u Beogradu Kameron Manter ocenio je danas da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić spreman da o sporazumo o… »
Manter: Vučić nije spreman da potpiše papir

Manter: Vučić nije spreman da potpiše papir

RTV 23.09.2019
BEOGRAD - Bivši američki ambasador u Beogradu Kameron Manter ocenio je danas da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić spreman da o sporazumu o normalizaciji odnosa sa Kosovom razgovara, ali ne i da "potpiše papir". I mislim da je to dobro, jer i na… »
Kameron Manter: Vučić je spreman da razgovara, ne i da potpiše papir

Kameron Manter: Vučić je spreman da razgovara, ne i da potpiše papir

Danas 23.09.2019
Kameron Manter, bivši američki ambasador u Srbiji i doskorašnji predsednik Ist Vest instituta (EWI) o razgovorima sa srpskim državnim vrhom Američki predsednik Donald Tramp je zainteresovan da bude od pomoći u dijalogu Beograda i Prištine, kaže za… »

Vesti dana »