Povezane vesti

Radojčićeva analiza na ''Areni'' - Objasnio zašto je Zvezdin gol bio regularan, baš kao i penal za Radnički u Inđiji!

Radojčićeva analiza na ''Areni'' - Objasnio zašto je Zvezdin gol bio regularan, baš kao i penal za Radnički u Inđiji!

Sportske.net 23.09.2019
Analiza koja se čitav dan čekala, da li je sada sve jasno, ili... Odmah posle sinoćnjeg derbija u Humskoj, koji je Partizan dobio protiv Crvene zvezde sa 2:0, iz crveno-belog tabora počele su da stižu poruke da ih je sudija Jovanović oštetio… »
Član sudijske komisije FSS: Stojković nije imao kontrolu nad loptom, gol je! (video)

Član sudijske komisije FSS: Stojković nije imao kontrolu nad loptom, gol je! (video)

Hot sport 23.09.2019
U emisiji ‘Pregled kola’ svoje mišljenje o poništenom golu Crvene zvezde u 161. ‘večitom’ derbiju izneo je sudijski ekspert i član sudijske komisije Igor Radojičić. On je istakao da je sudija Srđan Jovanović sa svojim timom oštetio Crvenu… »
Terzić ogorčen zbog dešavanja oko derbija: Nismo mezimci države, naš gol je bio čist

Terzić ogorčen zbog dešavanja oko derbija: Nismo mezimci države, naš gol je bio čist

Večernje novosti 23.09.2019
Nedopustivo je da tim u koji smo uložili 30 miliona evra odigra tako loše. Iz Partizana su pravili pritisak cele nedelje, kaže generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić. U CRVENOJ zvezdi su duboko nezadovoljni igrom ekipe u 161. derbiju… »
Vučelić neće raspravu sa Terzićem, ali Stojke ima još nešto da kaže, Miloju neće biti svejedno?!

Vučelić neće raspravu sa Terzićem, ali Stojke ima još nešto da kaže, Miloju neće biti svejedno?!

Sportske.net 23.09.2019
Iz sata u sat stižu nove reakcije o dešavanjima na 161. večitom derbiju, ali i posle njega. Nije da nismo navikli prethodnih godina, ''treće poluvreme'' najnovijeg duela Partizana i Crvene zvezde (2:0), odigranog sinoć u Humskoj uveliko traje. Iz… »
Zvezdan Terzić oštro po Partizanu: Već godinama truju javnost lažima!

Zvezdan Terzić oštro po Partizanu: Već godinama truju javnost lažima!

Mondo 23.09.2019
Generalni direktor Crvene zvezde održao je vanredni brifing sa novinarima povodom poraza u 161. "večitom derbiju". Govorio je o lošoj partiji svog tima, ali i osudio rad Partizanovog rukovodstva. Generalni direktor Crvene zvezde održao je vanredni… »
Terzić: Nedopustivo je da tim od 30.000.000 evra odigra ovako loše! FSS da promeni pravilo o broju stranaca

Terzić: Nedopustivo je da tim od 30.000.000 evra odigra ovako loše! FSS da promeni pravilo o broju stranaca

Mozzart sport 23.09.2019
Crvena zvezda kreće u ofanzivu. Pre 20 dana bajka, trenutno - glavobolja. Raspoloženje svih oko stadiona Crvene zvezde drastično se promenilo posle očajnog izdanja srpskog šampiona u 161. večitom derbiju završenom sigurnim trijumfom crno-belih sa… »
Zvezda upalila alarm: Nedopustivo loše, nešto ozbiljno škripi!

Zvezda upalila alarm: Nedopustivo loše, nešto ozbiljno škripi!

Mondo 23.09.2019
"Duboko sam razočaran igrom, kao i svi u klubu", kaže generalni direktor crveno-belih Zvezdan Terzić posle poraza od Partizana. "Čestitam igračima i stručnom štabu Partizana. Mislim da su više želeli pobedu i igrali sa više strasti". "Duboko sam… »
Zvezdan Terzić: Zvezdaši izvinite, bio sam protiv da sudija bude Jovanović, onako loši smo poveli protiv Partizana!

Zvezdan Terzić: Zvezdaši izvinite, bio sam protiv da sudija bude Jovanović, onako loši smo poveli protiv Partizana!

Hot sport 23.09.2019
Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić održao je danas vanrednu konferenciju za novinare posle poraza od Partizana. Prvi operativac Crvene zvezde se prvo izvinio navijačima kluba za loše izdanje u Humskoj. Istakao je da želi da se obrati… »
Terzić: Partizan "truje narod" da je Zvezda mezimac države

Terzić: Partizan "truje narod" da je Zvezda mezimac države

Dnevnik 23.09.2019
BEOGRAD: Generalni direktor FK Crvena zvezda Zvezdan Terzić čestitao je Partizanu pobedu u 161. derbiju, najavio ozbiljne analize u igri tima u koji je uložen 30 miliona evra, ali i optužio rukovodstvo crno-belih da, kako je naveo, truju narod da je… »
"Zvezdaši,: Izvinite!" Terzić: Preskup smo mi tim da odigramo ovako loše, rukovodstvo FK Partizan truje narod!

"Zvezdaši,: Izvinite!" Terzić: Preskup smo mi tim da odigramo ovako loše, rukovodstvo FK Partizan truje narod!

Sportal blic 23.09.2019
Dan posle 161. večitog derbija, koji je Partizan dobio sa 2:0, generalni direktor FK Crvena zvezda Zvezdan Terzić održao je vanrednu konferenciju za štampu. "U potpuno drugačijem raspoloženju se nalazimo sada. Odlučio sam da se ispričamo, da ne… »
„Nedopustivo da najbolji tim u poslednjih 25 godina igra onako, ali…“

„Nedopustivo da najbolji tim u poslednjih 25 godina igra onako, ali…“

Vesti online 23.09.2019
Zvezdin generalni direktor Zvezdan Terzić razloge za poraz u 161. „večitom derbiju“ vidi i u svojoj kući i izvan nje. Dan posle rezultatskog neuspeha i loše igre na Partizanovom stadionu (2:0) Terzić je sazvao vanrednu pres-konferenciju. –… »
Terzić grmi nakon derbija: "Perfidni Partizan laje i kevće, sudija zloupotrebio poverenje, loša Zvezda za analizu!"

Terzić grmi nakon derbija: "Perfidni Partizan laje i kevće, sudija zloupotrebio poverenje, loša Zvezda za analizu!"

Sportske.net 23.09.2019
Jedan od čelnih ljudi u Zvezdi nezadovoljan sudijskim odlukama. Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić obratio se javnosti nakon poraza u 161. Večitom derbiju od Partizana sa 2:0 u Humskoj. "Sreli smo se pre 15 dana, pričali smo o… »

Vesti dana »