Povezane vesti
Evro sutra 117,57 dinara
Novi magazin 24.09.2019
Dinar će u sredu neznatno promeniti vrednost prema evru i zvanični srednji kurs će biti 117,5721 dinar za jedan evro, objavila je Narodna banka Srbije (NBS). NBS je danas intervenisala kupovinom 15 miliona evra na međubankarskom deviznom tržištu kako bi… »
Dinar stabilan uz podršku NBS, kurs 117,58
Kamatica 24.09.2019
Dinar je prema evru jači za 0,3 odsto nego pre mesec dana, a na godišnjem nivou i u odnosu na početak godine jači za 0,5 procenata. Indikativni kurs dinara prema dolaru je pao juče za 0,3 procenta na 106,9860 dinara za dolar. Dinar je prema dolaru… »
Vesti dana »

Mićin: Spomenik žrtvama ne može vratiti živote, ali ne smeju biti zaboravljeni
Beta pre 1 satjoš 26 povezanih

Ruska trobojka, ruševine i desetine hiljada mrtvih Objavljen prvi snimak iz Časovog Jara: Najveća i najspremnija jedinica samlevena u paramparčad!
Alo pre 1 satjoš 22 povezane

Ekonomija Srbije i Crne Gore: Spoljnotrgovinska razmena, industrijska proizvodnja, BDP i plate u prvom polugodištu 2025.
Naslovi.ai pre 3 minutajoš 17 povezanih