Povezane vesti
Dvetnaest mrtvih, 300 povrijeđenih u zemljotresu u Pakistanu
Slobodna Evropa 24.09.2019
Zemljotres jačine 5.8 stepeni Rihterove skale potresao je u utorak sjeverni Pakistan. Najmanje 19 osoba je poginulo a ranjeno preko 300. Okružni komesar Mohammad Tayyab ranije je za Reuters rekao da je stradalo osam osoba, uključujući troje djece… »
Strašni snimci katastrofe:Rupe u zemlji "gutaju" automobile, broje mrtve...
Mondo 24.09.2019
Najmanje 22 osobe su poginule, više od 300 je povređeno, a uništeno je više objekata u zemljotresu jačine 5,8 stepeni koji je danas pogodio sever Pakistana. Najmanje 22 osobe su poginule, više od 300 je povređeno, a uništeno je više objekata u… »
Zemljotres i u pakistanu: Povređeno na stotine, osmoro poginulo
Blic 24.09.2019
Broj poginulih u zemljotresu jačine 5,8 stepeni po Rihterovoj skali na severu Pakistana porastao je na osam, saopštio je okružni policijski komesar Muhamed Tajab. Šef okružne policije Irfan Salem izjavio je da je u zemljotresu povređeno više od… »
Vesti dana »

'Vostani Serbije': Studentski protesti u 32 grada, u Beogradu blokada dva mosta
BBC News pre 1 satjoš 17 povezanih

Poverenica: I dalje najviše diskriminacije na osnovu godina i zdravlja
Beta pre 2 satajoš 17 povezanih