Povezane vesti
Potop na berzama, Tramp obrisao desetine milijardi ICT gigantima
Telegraf 25.09.2019
Sve oči oprte u regulatore. Govor američkog predsednika Donalda Trampa u Generalnoj skupštini UN u Njujorku doveo je do pada vrednosti akcija nekih od najvećih tehnoloških kompanija od čak 56 milijardi dolara, javlja Blumberg. Kombinovani tržišni indeks… »
Preti li svetu nova ekonomska kriza i da li je Srbija spremna za to
RTS 25.09.2019
Govor američkog predsednika Donalda Trampa na Generalnoj skupštini UN u Njujorku, u kojem je pomenuo društvene mreže, doveo je do pada akcija nekih od najvećih tehnoloških kompanija za čak 56 milijardi dolara. Dalekosežnije posledice na globalnu… »
Govor Trampa oborio akcije nekih od najvećih tehnoloških kompanija
Večernje novosti 25.09.2019
Govor američkog predsednika Donalda Trampa u Generalnoj skupštini UN u Njujorku doveo je do pada vrednosti akcija nekih od najvećih tehnoloških kompanija od čak 56 milijardi dolara. Govor američkog predsednika Donalda Trampa u Generalnoj skupštini UN u… »
Vesti dana »
(Foto/video) Vučić u Tivtu: Srbija apsolutno za predlog Makrona i Merca o postepenoj integraciji u Evropsku uniju
Newsmax Balkans pre 0 minutajoš 26 povezanih
Samit EU-Zapadni Balkan u Tivtu: Reči nade za region - najviše za Crnu Goru
N1 Info pre 0 minutajoš 110 povezanih
Patrijarh Porfirije pozvao vernike: Sutra svečani ispraćaj Pojasa Presvete Bogorodice iz Hrama Svetog Save
Blic pre 1 satjoš 49 povezanih
Kijev napao teretne brodove u Azovskom moru, eksplodirao dron u Rumuniji
BBC News pre 1 satjoš 34 povezane




