Повезане вести
Иванишевић брани Ђоковића: Кирјос са оваквим ставом никада неће постићи велики успех
Вечерње новости 25.09.2019
Ник би требало да води рачуна о себи, јер до сада је могао бити међу петорицом најбољих тенисера, а могао је да освоји и грен слем. За њега би било добро да се промени - каже Горан. Некадашњи хрватски тенисер Горан Иванишевић… »
Кирјос прозивао Ђоковића, Иванишевић га бранио
Дневник 25.09.2019
Бивши хрватски тенисер Горан Иванишевић је уочи овогодишњег Вимблдона постао део штаба најбољем тенисеру света Новаку Ђоковићу. Иванишевић је сад стао у одбрану свог штићеника којег је у медијима прозивао по ко зна који пут… »
Кирјос нека гледа своја посла: Иванишевић поручио бахатом Аустралијанцу: Не брини о Ђоковићу, већ о себи
Спортал блиц 24.09.2019
Више није ни вест када Ник Кирјос нападне некога од колега или када направи инцидент на терену или ван њега. Највише на удару контроверзног Аустралијанаца је готово стално Новак Ђоковић – најбољи тенисер света. О односу… »
Вести дана »
Министар Селаковић: Радујем се суђењу, права мета нисам ја него Вучић
Бета пре 2 сатајош 68 повезаних
Родитељи ученика Јовине гимназије: Министар изнео неистине
Сербиан Невс Медиа пре 1 сатјош 38 повезаних
РТС и даље без новог генералног директора - ниједан кандидат нема довољно гласова
BBC News пре 46 минутајош 21 повезана
Мрдић поднео кривичну пријаву против Доловац, Стаменковића и двоје тужилаца
НИН пре 26 минутајош 19 повезаних




