Povezane vesti
U Hrvatskoj trideset troje zaraženih boginjama
RTV 25.09.2019
ZAGREB - Hrvatski zavod za javno zdravlje (HZJZ) saopštio je da je, prema regionalnim izveštajima o broju obolelih od boginja, u Hrvatskoj, u ovoj godini registrovano 33 slučaja ove zarazne bolesti. Od tog broja je, kako se navodi, devet slučajeva… »
Ponovo ospice, najviše slučajeva u Zagrebu
Slobodna Evropa 25.09.2019
Nema mjesta panici, poručuju iz Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo povodom vijesti o povećanom broju oboljelih od ospica. U Hrvatskoj su od početka godine zabilježena ukupno 33 slučaja ospica, od toga je 9 importirano, odnosno osobe su zaražene izvan… »
Vesti dana »

(Mapa) RHMZ popalio sve alarme! Za vikenda stižu ekstremne vrućine: Beograd čeka pakao, evo koje oblasti su još na udaru toplotnog talasa
Blic pre 3 satajoš 2 povezane

„Dodik oslabljen, ucenjuje narod“: Zašto je predsednik RS najavio referendum o sebi nakon što mu je oduzet mandat?
Danas pre 3 satajoš 1 povezana

"Fudbal je pokazao surovu stranu" Blagojević o propuštenim prilikama, Đurđeviću, pa poslao jasnu poruku
Kurir pre 51 minutajoš 4 povezane

Cvejić (SRCE): Priznanje krivice kosovskom tužilaštvu – dokaz da Vučićeva politka puca po šavovima
Danas pre 5 satijoš 1 povezana