Povezane vesti
Gutereš Zaevu: Divim se Dogovoru iz Prespe
Novi magazin 26.09.2019
Generalni sekretar UN Antonio Gutereš rekao je danas u Njujorku premijeru Severne Makedonije Zoranu Zaevu da se divi Dogovoru iz Prespe, koji je ocenio kao istorijski uspeh. Kako je saopštila vlada u Skoplju, Gutereš je u razgovoru sa Zevom istakao da… »
Gutereš Zaevu: Divim se Dogovoru iz Prespe
N1 Info 26.09.2019
Generalni sekretar UN Antonio Gutereš rekao je u Njujorku premijeru Severne Makedonije Zoranu Zaevu da se divi Dogovoru iz Prespe, koji je ocenio kao istorijski uspeh. Kako je saopštila vlada u Skoplju, Gutereš je u razgovoru sa Zevom istakao da građani… »
Riker i Palmer: U interesu SAD je da Severna Makedonija počne pregovore sa EU
Novi magazin 26.09.2019
Visoki funcioneri američkog Stejt departmenta Filip Riker i Metju Palmer istakli su da je u interesu SAD da Severna Makedonija dobije datum za početak pregovora sa EU, saopštila je danas vlada u Skoplju. Kako se navodi, Riker i Palmer su u Njujorku, u… »
Vesti dana »

Vučić pozdravio narod u Ubu: Nikome nije potrebno nasilje, ne postoji ništa važnije od dijaloga (foto, video)
Blic pre 1 satjoš 19 povezanih

SVI DETALJI SUKOBA Ane i Raleta, ona se oglasila iz bolnice gde je završila zbog nasilja zbog koga ga je prijavila policiji: Više neću da ga vidim, ovo je kraj
Svet & Skandal pre 54 minutajoš 22 povezane

Srbija na Evrobasketu 2025: potvrđen spisak i pripreme za prvenstvo
Naslovi.ai pre 1 satjoš 45 povezanih

Odbojkašice Srbije započele odbranu titule na Svetskom prvenstvu pobedom nad Ukrajinom
Naslovi.ai pre 4 minutajoš 40 povezanih

Vremenska prognoza za Srbiju: osveženje sa svežom vazdušnom masom i promenljivo oblačno vreme
Naslovi.ai pre 44 minutajoš 32 povezane