Povezane vesti
Studenti najavili mogućnost nove blokade, Vučić kaže - Đura će opet da prašta
N1 Info 26.09.2019
Dan posle okončanja blokade u Rektoratu, studenti iz organizacije "1 od 5 miliona" najavljuju da će se blokadi vratiti ako Etički odbor univerziteta kaže da doktorat ministra finansija Siniše Malog nije plagijat. Od predsednice Vlade stižu ocene da je to… »
Vučić: Ako Rektorat opet bude blokiran, Đura će ponovo da se izvinjava
N1 Info 26.09.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Njujorku, povodom najave da će Rektorat Univerziteta u Beogradu ponovo biti blokiran ako doktorat ministra finansija Siniše Malog ne bude proglašen za plagijat, da će "Đura ponovo da se izvinjava što te je… »
Vučić o mogućoj ponovnoj blokadi Rektorata: Đura će ponovo da se izvinjava što te je tukao
Danas 26.09.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je danas u Njujorku, gde je na zasedanju UN, izjavio povodom najave da će Rektorat Univerziteta u Beogradu biti ponovo blokiran ako ne bude proglašen za plagijat doktorat ministra finansija Siniše Malog, da će „Đura… »
Vesti dana »

Policija privedenog maloletnika prosledila Centru za socijalni rad u Novom Sadu
Beta pre 1 satjoš 123 povezane

Neredi u Srbiji: Policija pretukla momka u Valjevu, demolirane prostorije SNS
BBC News pre 34 minutajoš 42 povezane

Viši sud u Beogradu zamenio pritvor kućnim pritvorom bivšim ministrima Momiroviću i Vesiću u slučaju rekonstrukcije železničke pruge
Naslovi.ai pre 4 minutajoš 19 povezanih

Otac pretučenog Dušana Radovića: Mog sina su tukli i u policijskoj stanici
Beta pre 6 satijoš 7 povezanih

U junu izdate 2.402 građevinske dozvole: Gotovo polovina za Beograd
B92 pre 33 minutajoš 29 povezanih