Povezane vesti
Enormno zaduživanje „Zastava oružja” i gubitak od 3,8 milijardi dinara za tri godine?
Politika 26.09.2019
KRAGUJEVAC – Sindikat „Zastava oružje” traži da se pokrene pitanje odgovornosti za „enormno” zaduživanje fabrike poslednjih godina, uz ocenu da je neprihvatljivo dalje propadanje te fabrike. U saopštenju za medije Sindikalne organizacije navedeno je da… »
Sindikat: Gubici Zastava oružja u poslednje tri godine veći od 30 miliona evra
N1 Info 26.09.2019
U poslednje tri godine fabrika Zastava oružje ostvarila je gubitke u visini od 3,8 milijardi dinara, odnosno preko 30 miliona evra, a rekordan gubitak u poslovanju od 1.694.000.000 dinara zabeležen je prošle godine, navodi se u saopštenju sindikalne… »
Sindikat Zastave oružja traži hitan sastanak sa Anom Brnabić i Aleksandrom Vulinom
Danas 26.09.2019
Dug Zastave oružja dostigao 17 milijardi dinara, gubici premašili 30 miliona evra U poslednje tri godine Zastava oružje je ostvarila gubitke u visni od 3,8 milijardi dinara, odnosno više od 30 miliona evra, a rekordan gubitak u poslovanju je zabeležen… »
Vesti dana »
Vučić: Država ne planira da se odrekne većinskog vlasništva u Namenskoj, iako ima više ponuda
Beta pre 2 satajoš 29 povezanih
Kancelar Merc isključio mogućnost učestvovanja Nemačke u ratu protiv Irana
Beta pre 2 satajoš 37 povezanih
Dekan Akademije umetnosti traži da se obrati u Skupštini Novog Sada zbog oduzimanja prostorija
Radio 021 pre 8 satijoš 11 povezanih
Sve o filmu "One Battle After Another" koji je obrisao pod konkurencijom: Osvojio 6 Oskara, niko nije imao šansu!
Mondo pre 8 satijoš 65 povezanih




