Povezane vesti
U ponedeljak dan žalosti u Francuskoj zbog smrti Žaka Širaka
Blic 26.09.2019
Francuske vlasti saopštile su da će u ponedeljak, 30. septembra, biti Nacionalni dan žalosti zbog smrti bivšeg predsednika Francuske Žaka Širaka. Iz Jelisejske palate ističu da misa biti služena u ponedeljak u podne u jednoj crkvi nedaleko od Širakove… »
Makron: Širak je bio glasnik nezavisne i ponosne Francuske
Danas 26.09.2019
Bivši francuski predsednik Žak Širak, koji je danas preminuo u 87. godini, bio je „veliki i slobodan Francuz“ i glasnik „nezavisne i ponosne Francuske“, izjavio je večeras sadašnji predsednik te zemlje Emanuel Makron. „Bio je veliki i slobodan Francuz… »
Jelisejska palata: U ponedeljak dan žalost povodom smrti Žaka Širaka
Danas 26.09.2019
Jelsejska palata saopštila je večeras da će u ponedeljak biti nacionalni dan žalosti posle smrti bivšeg francuskog predsednika Žaka Širak koji je jutros preminuo u 87. godini. U ponedeljak će biti održana misa u jednoj pariskoj crkvi, dodala je… »
Vesti dana »
Đedović Handanović: Za 180.000 domaćinstava niži računi za struju uz pomoć države
Nova ekonomija pre 41 minutajoš 16 povezanih
Litvanija proglasila vanredno stanje zbog balona iz Belorusije
Vesti online pre 22 minutajoš 14 povezanih
Tepić (SSP): Vlast planira udar na pravosuđe da ukloni tragove svog kriminala
Beta pre 27 minutajoš 11 povezanih
Vremenska prognoza: Moguća jutarnja magla, tokom dana pretežno sunčano i toplo
Serbian News Media pre 1 satjoš 15 povezanih



