Povezane vesti
Beograd i zvanično dobija spomenik borcima Košara i Vilsonu
Danas 27.09.2019
Skupština Beograda usvojila je danas predlog da se u glavnom gradu podigne spomenik nekadašnjem predsedniku Sjedinjenih Američkih Država Vudrou Vilsonu, kao i spomenik pripadnicima vojske koji su učestvovali u borbama na karauli Košare 1999. godine… »
Prvi spomenik u Beogradu na vodi; pogledajte kome je posvećen
Mondo 27.09.2019
Skupština Beograda usvojila je danas odluku o podizanju spomenika američkom predsedniku Vudru Vilsonu, koji će se nalaziti u okviru istoimenog bulevara u Beogradu na vodi. Skupština Beograda usvojila je danas odluku o podizanju spomenika američkom… »
Sednica Skupštine grada: Beograd podiže spomenik Vudru Vilsonu i herojima s Košara
Kurir 27.09.2019
BEOGRAD - Skupština grada prihvatila odluke o podizanju spomenika Vudru Vilsonu i pripadnicima vojske i policije u borbi na Košarama. Odbornici Skupštine grada Beograda doneli su danas odluku o podizanju spomenika nekadašnjem američkom predsedniku Vudru… »
Vesti dana »

Tužilaštvo: Određeno zadržavanje osumnjičenom da je pretio Nenadu Stefanoviću
NIN pre 30 minutajoš 51 povezana

I dalje blokirana zgrada suda u Novom Sadu, policija uvela zaposlene u zgradu
RTV pre 1 minutjoš 49 povezanih

„Uhapsite Krička“: Studenti i građani predaju zahtev za smenu komandanta JZO koji je udarao i pretio silovanjem studentkinju Nikolinu VIDEO
Nova pre 1 satjoš 36 povezanih

Sastanak Putina i Zelenskog mogao bi da se održi u Mađarskoj; Ukrajina: Pregovori treba da budu bez preduslova
RTS pre 39 minutajoš 142 povezane