Повезане вести
Обележен Међународни дан права јавности да зна
Глас Америке 27.09.2019
Поводом 28. септембра, Међународног дана права јавности да зна, на скупу који је одржан том поводом у Београду поручено је да је потребно послати снажну поруку о значају слободног приступа информацијама од јавног значаја, да је у… »
Повереник Мариновић: Предложене измена закона могу сузити стечена права
Нови магазин 27.09.2019
Повереник за информације од јавног значаја и заштиту података о личности Милан Мариновић је поводом обележавања Међународног дана права јавности да зна навео да није сагласан са предлозима измена и допуна Закона о приступу… »
Обележен Међународни дан права јавности да зна
Данас 27.09.2019
У организацији Повереника за информације од јавног значаја и заштиту података о личности, данас је одржан скуп посвећен обележавању Међународног дана права јавности да зна, 28. септембар. Овај скуп одржан је у сарадњи са… »
Обележен Међународни дан права јавности да зна
РТС 27.09.2019
Текући процес измена и допуна Закона о слободном приступу информацијама од јавног заначаја требало би да учврсти и унапреди начело транспарентности у раду органа власти, рекао је повереник за информације од јавног значаја и… »
Вести дана »
"За поступак легализације пријављено више од 45.000 објеката" Софронијевић: Врло је једноставна процедура
Блиц пре 1 сатјош 1 повезана
Студенти Правног факултета обележавају годину дана од почетка блокаде овог факултета
Данас пре 3 сатајош 1 повезана
Пијан ударао сестру у главу, па насрнуо на оца: Ужас у Обреновцу, мушкарац (29) ухапшен због породичног насиља
Блиц пре 1 сатјош 3 повезане
Трамп наводно Зеленском дао рок од неколико дана за одговор на амерички мировни план
Данас пре 1 сатјош 1 повезана





