Povezane vesti

Knežević sekretaru VDT-a: Budi insajder i heroj, ovo je međunarodna akcija protiv korupcije

Knežević sekretaru VDT-a: Budi insajder i heroj, ovo je međunarodna akcija protiv korupcije

Glas Amerike 27.09.2019
Odbjegli crnogorski biznismen optužen za finansijske malverzacije, Duško Knežević, objavio je danas novi audio snimak svog telefonskog razgovora sa nedavno uhapšenim sekretarom Vrhovnog državnog tužilaštva, Nenadom Vujoševićem, koji tvrdi da mu… »
Knežević objavio četvrti snimak o korupciji u Tužilaštvu Crne Gore

Knežević objavio četvrti snimak o korupciji u Tužilaštvu Crne Gore

RTV 27.09.2019
PODGORICA - Predsednik Atlas Grupe, Duško Knežević, kojeg zvanična Podgorica potražuje zbog niza krivičnih dela, objavio je danas novi snimak razgovora sa generalnim sekretarom VDT Nenadom Vujoševićem, kojim pokušava da dokaže postojanje navodne… »
Ja ću ti javiti da li da napuštaš zemlju! A gde da pobegnem, svuda će me naći! Objavljen snimak još jednog razgovora…

Ja ću ti javiti da li da napuštaš zemlju! A gde da pobegnem, svuda će me naći! Objavljen snimak još jednog razgovora…

Kurir 27.09.2019
Crnogorski biznismen Duško Knežević objavio je novi snimak razgovora sa sekretarom Višeg državnog tužilaštva, Nenadom Vujoševićem. Podsetimo, Vujoševiću, kojeg tužilaštvo tereti za krivično delo protivzakoniti uticaj i da je deo kriminalne… »
Duško Knežević objavio novi snimak razgovora sa sekretarom VDT-a Nenadom Vujoševićem (video)

Duško Knežević objavio novi snimak razgovora sa sekretarom VDT-a Nenadom Vujoševićem (video)

Večernje novosti 27.09.2019
Duško Knežević objavio je novi snimak razgovora sa sekretarom VDT-a, Nenadom Vujoševićem koji se nalazi u pritvoru zbog sumnje da je poušao da utiče na specijalne tužioce u predmetima koji se vode protiv odbeglog biznismena. Biznismen Duško… »

Vesti dana »