Povezane vesti

Simonović rekao "zbogom" reprezentaciji: To je to, bilo je dosta sa moje strane...

Simonović rekao "zbogom" reprezentaciji: To je to, bilo je dosta sa moje strane...

Telegraf 27.09.2019
Lepa reprezentativna karijera je iza krilnog igrača. Košarkaš Olimpije Cedevite Marko Simonović (33) potvrdio je ono što se, manje-više, naslućivalo i tokom poslednje reprezentativne akcije Serbije - Mundobasket u Kini bio mu je poslednje… »
Marko Simonović se oprostio od reprezentacije

Marko Simonović se oprostio od reprezentacije

Sputnik 27.09.2019
Marko Simonović, košarkaš Olimpija Cedevite, odlučio je da završi reprezentativnu karijeru posle Svetskog prvenstva u Kini. Bivši kapiten Crvene zvezde, a sada igrač Cedevite Olimpije, potvrdio je tokom ABA Superkupa u Zagrebu da više neće igrati… »
Simonović se oprostio od reprezentacije: Žao mi je što nije bila medalja za kraj

Simonović se oprostio od reprezentacije: Žao mi je što nije bila medalja za kraj

Mozzart sport 27.09.2019
“Vreme je malo za mlađe, da igraju, da preuzmu, da nose i nadam se da naprave uspehe”. (Od izveštača MOZZART Sporta iz Zagreba) Marko Simonović se oprostio od reprezentacije Srbije. Posle utakmice Cedevite Olimpije i FMP-a razgovarali smo sa… »
‘Jako boli, jako boli…’: Još jedan reprezentativac se oprostio od dresa Srbije!

‘Jako boli, jako boli…’: Još jedan reprezentativac se oprostio od dresa Srbije!

Hot sport 27.09.2019
Žali što se nije oprostio medaljom na Mundobasketu u Kini. Iskusni reprezentativac Srbije Marko Simonović objavio je da je Svetskim kupom u Kini završio svoju karijeru u dresu nacionalnog tima. u Zagrebu posle pobede njegovog tima Cedevita Olimpije u… »
Simonović se oprostio od reprezentacije: Bilo je dosta

Simonović se oprostio od reprezentacije: Bilo je dosta

N1 Info 27.09.2019
Marko Simonović neće više igrati za reprezentaciju Srbije, prenosi Mozzartsport. Iako su u Kinu ispraćeni sa najvišim ambicijama, Orlovi su se sa Svetskog prvenstva ovog leta vratili kao petoplasirani. Još tada je selektor Aleksandar Đorđević… »
Simonović više ne igra za Srbiju: "Jako boli, opraštam se bez medalje"

Simonović više ne igra za Srbiju: "Jako boli, opraštam se bez medalje"

Mondo 27.09.2019
Košarkaš Cedevite Olimpije otkrio da se povlači iz reprezentacije posle četvrtfinalnog okršaja u ABA Superkupu. Košarkaš Cedevite Olimpije otkrio da se povlači iz reprezentacije posle četvrtfinalnog okršaja u ABA Superkupu. Marko Simonović… »

Vesti dana »