Povezane vesti
Na spisku mera Vlade za unapređenje izbora ni reči o medijima
Radio 021 28.09.2019
Vlada Srbije izašla je sa novim zaključcima za unapređenje izbornog procesa. Međutim, koliko su ti zaključci zaista korisni, ukoliko se situacija u medijima ne promeni. Medijski stručnjaci ocenjuju da se naslovne strane i dalje prave po kabinetima, a… »
Mere Vlade ne pominju medije, po oceni stručnjaka, ključnu temu izbornog procesa
N1 Info 28.09.2019
Vlada Srbije izašla je sa novim zaključcima za unapređenje izbornog procesa. Međutim, koliko su ti zaključci zaista korisni, ukoliko se situacija u medijima ne promeni. Medijski stručnjaci ocenjuju da se naslovne strane i dalje prave po kabinetima, a… »
Klačar o izbornom procesu: Višeslojni problemi ne mogu se rešiti za šest meseci
RTS 28.09.2019
Vlada Srbije usvojila je nove mere za unapređenje izbornog procesa koje, između ostalog, uključuju obuku ovlašćenih lica za ažuriranje jedinstvenog biračkog spiska i njegovu interenet prezentaciju, omogućavanje građanima da po zahtevu obave uvid u izvod… »
Vlada usvojila 10 novih zaključaka Radne grupe za saradnju sa OEBS-om za poboljšanje izbornog procesa
Blic 27.09.2019
Vlada Srbije usvojila je na jučerašnjoj sednici deset novih zaključaka Radne grupe za saradnju sa OEBS-om kojima se dodatno unapređuje izborni proces. - Naložena je, između ostalog, obuka ovlašćenih lica za ažuriranje Jedinstvenog biračkog spiska i… »
Vesti dana »

Protest podrške Nikolini Sinđelić: „Neću biber-sprej, hoću da me štiti policija i zakon“
Nedeljnik pre 7 minutajoš 31 povezana

Demolirano još jedno sedište SNS-a, Vučić kaže 'nemaju program, samo ruše i pale'
BBC News pre 32 minutajoš 33 povezane

Cilj Rusije nikad nije bio da osvaja teritorije - morali smo da zaštitimo Ruse na tom području
Sputnik pre 7 minutajoš 114 povezane

Mali: Vanredno povećanje minimalne zarade od 1. oktobra, minimalac će biti 500 evra
Morava info pre 36 minutajoš 18 povezanih