Povezane vesti

Eksplozija na bežanijskoj kosi Bombom na producentsku kuću, vlasnici veruju da su greškom bili žrtve (foto / video)

Eksplozija na bežanijskoj kosi Bombom na producentsku kuću, vlasnici veruju da su greškom bili žrtve (foto / video)

Večernje novosti 28.09.2019
Eksplozivna naprava na Studio "FM plej" u Beogradu. Roganović i Miletić: Ovo je greška, niko nam nije pretio. NEPOZNATA osoba bacila je bombu na prostorije producentske kuće "FM plej", vlasnika Miloša Roganovića i Filipa Miletića u beogradskom… »
Evo kako izgleda FM play studio posle bačene bombe i šta je suvlasnik rekao (FOTO)

Evo kako izgleda FM play studio posle bačene bombe i šta je suvlasnik rekao (FOTO)

Vesti online 28.09.2019
Na prostorije producentske kuće „FM Play“ koja pripada Milošu Roganoviću i Filipu Miletiću na Bežanijskoj kosi, danas je bačena bomba, Na mestu eksplozije pronađen je i otvarač za kašikaru, a na sreću, povređenih nema. Jedan od vlasnika… »
Bačena bomba na lokal u Beogradu

Bačena bomba na lokal u Beogradu

Radio 021 28.09.2019
Jedan muškarac je prijavio policiji da je na lokalu na Bežanijskoj kosi polupano staklo. Na licu mesta pronađena je bomba "kašikara", nezvanično saznaje RTS. Beogradski mediji navode da je bomba bačena na producentsku kuću FM Play. Eksplozivna… »
RTS: Tokom noći bačena bomba na lokal na Bežanijskoj kosi, nema povređenih

RTS: Tokom noći bačena bomba na lokal na Bežanijskoj kosi, nema povređenih

Novi magazin 28.09.2019
U Beogradu je tokom noći bačena ručna bomba na jedan lokal na Bežanijskoj kosi a u tom incidentu nije bilo povređenih, prenela je Radio-televizija Srbije pozivajući se na nezvanična saznanja. Po navodima RTS-a, na mestu incidenta je pronađen… »
Bačena bomba na lokal na Bežanijskoj kosi

Bačena bomba na lokal na Bežanijskoj kosi

N1 Info 28.09.2019
Jedan muškarac je prijavio policiji da je na lokalu na Bežanijskoj kosi polupano staklo. Na licu mesta pronađena je bomba "kašikara", nezvanično saznaje RTS. Beogradski mediji navode da je bomba bačena na producentsku kuću FM Play. Eksplozivna… »
Filip Miletić nakon što je bačena bomba: "Geleri su prošli kroz galeriju, neko je mogao da pogine"

Filip Miletić nakon što je bačena bomba: "Geleri su prošli kroz galeriju, neko je mogao da pogine"

Blic 28.09.2019
Filip Miletić i Miloš Roganović još ne uspevaju da se oporave od šoka nakon bombe koja je bačena na njihovu produkcijsku kuću na Bežanijskoj kosi. - Javili su nam ljudi iz obližnjeg kafića da su polomljena stakla. Kada smo došli na lice mesta… »
Kija užasnuta nakon što je bačena bomba na studio fm pleja: "u šoku sam, mi smo kao porodica"

Kija užasnuta nakon što je bačena bomba na studio fm pleja: "u šoku sam, mi smo kao porodica"

Blic 28.09.2019
Kristina Kija Kockar u šoku je nakon što je na studio Filipa Miletića i Miloša Roganovića bačena bomba na Bežanijskoj kosi. Pevačica, koja sarađuje sa ovim dvojcem za "Blic" kaže da ne može da veruje da se to dogodilo. - Ne znam šta se tačno… »
"Aspirinci" šokirani: Mi smo muzičari, ne znamo zašto bi nam bacili bombu

"Aspirinci" šokirani: Mi smo muzičari, ne znamo zašto bi nam bacili bombu

Mondo 28.09.2019
Vlasnici FM Play produkcije se oglasili povodom eksplozije u svojim prostorijama na Bežanijskoj kosi. Na prostorije producentske kuće FM Play, Miloša Roganovića i Filipa Miletića, na Bežanijskoj kosi u Beogradu bačena je bomba. Vlasnici FM Play… »
Bačena bomba na prostorije producentske kuće koja sarađuje sa Severinom, Kijom, Majom Berović...

Bačena bomba na prostorije producentske kuće koja sarađuje sa Severinom, Kijom, Majom Berović...

Telegraf 28.09.2019
U pitanju je producentska kuća FM Play Miloša Roganovića i Filipa Miletića. Na prostorije producentske kuće FM Play Miloša Roganovića i Filipa Miletića na Bežanijskoj kosi bačena je bomba. Na mestu eksplozije pronađen je i otvarač za… »
Eksplozija na Bežanijskoj kosi:Bačena kašikara na estradnu "fabriku hitova"

Eksplozija na Bežanijskoj kosi:Bačena kašikara na estradnu "fabriku hitova"

Mondo 28.09.2019
Na prostorije producentske kuće FM Play, Miloša Roganovića i Filipa Miletića, na Bežanijskoj kosi u Beogradu bačena je bomba. Na prostorije producentske kuće FM Play, Miloša Roganovića i Filipa Miletića, na Bežanijskoj kosi u Beogradu bačena… »
Ko su Filip Miletić i Miloš Roganović iz FM pleja? Bačena bomba na studio poznatog dvojca, a evo čime su se bavili

Ko su Filip Miletić i Miloš Roganović iz FM pleja? Bačena bomba na studio poznatog dvojca, a evo čime su se bavili

Blic 28.09.2019
Kako je "Blic" pisao, na prostorije producentske kuće FM Play Miloša Roganovića i Filipa Miletića na Bežanijskoj kosi bačena je bomba! Filip Miletić i Miloš Roganović su 2007. godine uplovili u muzičke vode i nakon prve pesme koju su uradili za… »

Vesti dana »