Povezane vesti
Slavni čuvar zejtinlika: Čika Đorđe (91) više od pola veka brine o srpskom vojničkom groblju (video)
Blic 28.09.2019
Komemorativni skup povodom 101. godišnjice proboja Solunskog fronta, održan je danas na srpskom vojničkom groblju Zejtinlik u Solunu. Građane koji su pristigli iz svih krajeva Srbije i regiona, kako bi se poklonili senima slavnih predaka, ispred kapele… »
Obeležena 101. godišnjica proboja Solunskog fronta
N1 Info 28.09.2019
Komemorativni skup povodom 101.godišnjice proboja Solunskog fronta održan je danas na srpskom vojničkom groblju Zejtinlik u Solunu u prisustvu zvaničnika iz Srbije i zemalja saveznica i građana iz svih krajeva Srbije i regiona. Obeležavanje jednog od… »
Obeležena 101. godišnjica proboja Solunskog fronta
Politika 28.09.2019
SOLUN – Komemorativni skup povodom 101. godišnjice proboja Solunskog fronta, održan je danas na srpskom vojničkom groblju Zejtinlik u Solunu, u prisustvu zvaničnika iz Srbije i zemalja saveznica i građana iz svih krajeva naše zemlje i regiona… »
Obeležena 101. godišnjica proboja Solunskog fronta na Zejtinliku
Telegraf 28.09.2019
Čika Ðorđe Mihailović nabraja da na Zejtinliku leže četiri srpska pukovnika, 10 potpukovnika, 15 majora, 50 kapetana, više od 100 poručnika. Komemorativni skup povodom 101. godišnjice proboja Solunskog fronta, održan je danas na srpskom vojničkom groblju… »
Vesti dana »
Otkriven uzrok iskakanja tramvaja iz šina: Oglasio se GSP nakon incidenta u centru Beograda
Mondo pre 4 minutajoš 73 povezane
Pretežno sunčano i toplo vreme u Srbiji uz žuti meteoalarm zbog visokih temperatura
Naslovi.ai pre 1 satjoš 25 povezanih
Đedović: Lakša prijava za status energetski ugroženog kupca preko eUprave
Euronews pre 49 minutajoš 19 povezanih
Advokat Ninić otkrio: Ubijenog Baju Nešovića spominjali kao blagajnika Slaviše Kokeze u aferi s paralelnom carinom
Pravda pre 2 satajoš 7 povezanih





