Povezane vesti
27 miliona dolara od kola sa aukcije ide u dobrotovrne svrhe
Dnevnik 30.09.2019
ŽENEVA: Britanska aukcijska kuća Bonams prodala je za 27 miliona dolara 25 luksuznih automobila, zaplenjenih od sina predsednika Ekvatorijalne Gvineje, tokom istrage koju je Švajcarska sprovela zbog pranja novca. Među automobilima je bio belo-krem… »
Švajcarska: Koliko vrede limuzine sina afričkog lidera
BBC News 30.09.2019
Na aukciji u Švajcarskoj automobili koji su bili u vlasništvu sina predsednika Ekvatorijalne Gvineje prodati su za 27 miliona dolara. Kolekcija automobila koja je konfiskovana sinu predsednika Ekvatorijalne Gvineje prodata je na aukciji u Švajcarskoj… »
Luksuzni automobili sina afričkog vođe prodati na aukciji u Švajcarskoj za 21 milion evra
Danas 30.09.2019
Aukcijska kuća u Švajcarskoj prodala je danas za 21,6 miliona evra 25 luksuznih vozila, uključujući ferarije, rols rojse i lamborginije koje su vlasti u Ženevi zaplenile od sina predsednika Ekvatorijalne Gvineje u istrazi pranja novca. „Zvezda kolekcije… »
Aukcija oduzetih luksuznih automobila
Večernje novosti 29.09.2019
Aukcijska kuća u Švajcarskoj trebalo bi da proda 25 luksuznih automobila, uključujući i nekoliko ferarija, rols-rojsova i lambordžinija koje su vlasti u Ženevi zaplenile od sina predsednika Ekvatorijalne Gvineje tokom istrage u vezi"pranja novca"… »
Vesti dana »

Mirna noć u Beogradu: Bez saobraćajnih nezgoda, u požaru u Zemunu bez povređenih
Nova pre 1 satjoš 9 povezanih

Republički zavod za statistiku: Novi Zakon o statistici je pravni osnov za otvaranje Poglavlja 18
N1 Info pre 12 minutajoš 1 povezana

„Jasenovac i Gradiška Stara“: Privođenja uoči Tompsonovog koncerta u Sinju
Vreme pre 27 minutajoš 7 povezanih