Povezane vesti
Od rasprave do metka: Operisan muškarac koji je tvrdio da ga je upucala supruga, rođaci izneli detalje o tome šta je…
Blic 30.09.2019
Stevan S. (55) iz banatskog sela Novo Miloševo ranjen je u ponedeljak u kući u kojoj živi sa porodicom, a kako je "Blicu" potvrđeno u PU Zrenjanin pucnjava se dogodila oko 8.30 časova. U Stevana je pucano pištoljem i prema nezvaničnim informacijama on… »
OPERISAN U KIKINDI Žena muža upucala u stomak?
Dnevnik 30.09.2019
U Opštoj bolnici u Kikindi sa prostrelnom ranom u trbuhu primljen je i operisan Stevan S. (55) iz Novog Miloševa, opština Novi Bečej. On je ranjen vatrenim oružjem u ponedeljak ujutro, oko 8.30 sati, u porodičnoj kući, a pošto je operisan u kikindskoj… »
Tvrdi da ga je upucala žena: U bolnicu u Kikindi primljen muškarac sa prostrelnom ranom
Blic 30.09.2019
Stevan S. (55) iz Novog Miloševa ranjen je jutros oko 8.30 u tom banatskom selu rečeno je za "Blic" u Policijskoj upravi Zrenjanin čiji su pripadnici na terenu i obavljaju uviđaj. Kako nezvanično saznajemo, Stevan je sa prostrelnom ranom u trbuhu… »
Vesti dana »
Premijer Macut sa ministrima položio vence na mestu gde je ubijen Zoran Đinđić
Euronews pre 20 minutajoš 48 povezanih
Bitcoin slabi dok nafta ponovo skače iznad 100 dolara zbog rata sa Iranom
Bloomberg Adria pre 20 minutajoš 30 povezanih
NIS podneo zahtev OFAK-u za izdavanje nove posebne licence za rad
Serbian News Media pre 1 satjoš 17 povezanih




