Povezane vesti
Nema vremena za slavlje: Trinkjeri upozorava pred Veneciju!
Hot sport 30.09.2019
Košarkaši Partizana su juče osvojili Superkup ABA lige, a već danas su stigli u Veneciju na meč 1. kola Evrokupa. Nisu se crno-beli iz Zagreba vraćali za Beograd, već su pravo otišli za Veneciju gde sutra od 20 časova igraju prvo kolo Evrokupa… »
Trinkijeri: Imamo jako teško grupu u Evrokupu
Dnevnik 30.09.2019
BEOGRAD: Košarkaši Partizana sjajno su započeli sezonu osvajanjem ABA Superkupa, a u utorak gostovanjem Veneciji otvaraju takmičenje u Evrokupu. "Imamo jako tešku grupu, možda najtežu, što znači da će svaka utakmica biti važna. Ipak, bolje je… »
Počinje Evrokup, da li je Trinkijeri u pravu, Partizan u najtežoj grupi?
Sportske.net 30.09.2019
Trener košarkaša Partizana Andrea Trinkijeri rekao je danas da su crno-beli u teškoj grupi u Evrokupu, da će svaka utakmica biti važna i istakao da njegova ekipa mora ići korak po korak. Crno-beli su se odmah po osvajanju Superkupa ABA lige u… »
Trinkijeri: Imamo jako tešku grupu, možda najtežu, što je dobro
Sportski žurnal 30.09.2019
Svoj prvi meč u okviru Evrokupa Partizan igra na gostujućem terenu, a rival je šampion Italije, ekipa Venecije. Utakmica je na programu u utorak od 20 časova. Odmah po osvajanju Superkupa ABA lige u Zagrebu, crno-beli su se uputili ka Veneciji, gde… »
Vesti dana »

Tajni snimak o upadu na RTS: Centrala PSG-a nije znala za sastanak „zaverenika“
Vreme pre 10 minutajoš 21 povezana

Srbijavoz: Zbog dojave o eksplozivnoj napravi obustavljen međugradski železnički saobraćaj
Insajder pre 1 satjoš 18 povezanih

Putin za primirje uz uslove, Zelenski odgovor nazvao manipulativnim
BBC News pre 2 satajoš 16 povezanih

Od danas zabranjen ulaz u skupštinu: Odluka doneta iz bezbednosnih razloga
Blic pre 1 satjoš 13 povezanih