Povezane vesti
NUNS nastavlja učešće u Radnoj grupi za izradu Medijske strategije
N1 Info 01.10.2019
Izvršni odbor Nezavisnog udruženja novinara Srbije (NUNS) odlučio je da Udruženje nastavi učešće u Radnoj grupi za izradu Nacrta Strategije razvoja sistema javnog informisanja u Srbiji i za novu članicu grupe imenovao Tamaru Filipović -… »
NUNS nastavlja učešće u izradi Nacrta medijske strategije
Danas 01.10.2019
Izvršni odbor Nezavisnog udruženja novinara Srbije (NUNS) odlučio je da Udruženje nastavi učešće u Radnoj grupi za izradu Nacrta Strategije razvoja sistema javnog informisanja u Srbiji i za novu članicu grupe imenovao Tamaru Filipović –… »
Vesti dana »

Završen zbor u Kragujevcu: Traži se isplata 50% plata prosvetnim radnicima iz budžetskih rezervi grada
Serbian News Media pre 2 satajoš 62 povezane

Blagojević zadovoljan atmosferom, poželeo i gostovanje u Moskvi
Sport klub pre 31 minutajoš 28 povezanih

Oglasila se policija o incidentima u Nišu: Ispitano 11 osoba: Funkcionere gađali jajima, kutijama i polivali ih vodom
Blic pre 20 minutajoš 22 povezane

Zelenski posetio istočnu Donjecku oblast, objavljeni snimci i fotografije: "Zahvaljujem se svim našim braniocima" (foto, video)
Blic pre 8 satijoš 18 povezanih