Povezane vesti

I da ništa više ne uradi u Zvezdi, on se crveno-belima sinoć višestruko isplatio!

I da ništa više ne uradi u Zvezdi, on se crveno-belima sinoć višestruko isplatio!

Sportske.net 02.10.2019
Miloš Vulić je u Zvezdu zimus došao tiho, za 200.000 evra obeštećenja Napretku, strpljivo čekao svoju šansu koju je sinoć u potpunosti iskoristio. Znate da remi u LŠ donosi 900.000 evra, pa čak i da je do kraja ostalo 1:1 posle njegovog gola… »
Degenek: Mi se i dalje pitamo na “Marakani”; Vulić: Najdraži gol u karijeri

Degenek: Mi se i dalje pitamo na “Marakani”; Vulić: Najdraži gol u karijeri

Večernje novosti 02.10.2019
Nema krize, jesmo izgibili derbi ali smo i mi ljudi, možemo da imamo loš dan. Imamo još dva derbija i pobedićemo ih, odbranićemo titulu - rekao je Miloš. Miloš Degenek odigrao je dobar meč, uspeo je da zaustavi Gerera, napadača Olimpijakosa… »
Milojević: Ne treba niko da nas hvali, samo pitam da li ste svesni šta smo uradili i s kojim ekipama igramo?

Milojević: Ne treba niko da nas hvali, samo pitam da li ste svesni šta smo uradili i s kojim ekipama igramo?

Sportski žurnal 02.10.2019
Zvezda je u utorak uveče na svom stadionu posle preokreta sa 3:1 pobedila Olimpijakos u drugom kolu Grupe B Lige šampiona. Trener Crvene zvezde Vladan Milojević rekao je danas da je pobeđen veliki protivnik i da su njegovi fudbaleri jedva čekali… »
Ljudi, gde će vam duša? Milojević ogorčen na odnos javnosti prema njemu i igračima

Ljudi, gde će vam duša? Milojević ogorčen na odnos javnosti prema njemu i igračima

Sportal blic 02.10.2019
Na konferenciji Vladana Milojevića posle pobede Crvene zvezde protiv Olimpijakosa sa 3:1 bilo je izuzetno zanimljivo. Na početku izlaganja strateg Crvene zvezde je istakao: - Prisustvovali smo odličnoj utakmici. Jako dobra igra je viđena. Ima nekoliko… »
Provalilo iz Miloja posle velike pobede: "Ljudi, gde će vam duša?"

Provalilo iz Miloja posle velike pobede: "Ljudi, gde će vam duša?"

Sportske.net 02.10.2019
Pričao je trener o trijumfu nad Olimpijakosom, ali se vratio i na kompletnu atmosferu stvorenu posle derbija, koju je sažeo rečima: "To nije normalno". Provalilo je iz Vladana Milojevića posle pobede nad Olimpijakosom. Pričao je trener o preokretu i… »
Degenek: Nismo roboti, ima još dva derbija, uzećemo titulu na kraju sezone, ne brinite!

Degenek: Nismo roboti, ima još dva derbija, uzećemo titulu na kraju sezone, ne brinite!

Hot sport 02.10.2019
Crvena zvezda je slavila protiv Olimpijakosa u drugom kolu grupe B lige šampiona. Nakon meča pred novinare je izašao Miloš Degenek koji je otvorio dušu. – Prvenstveno čestitam saigračima. Igrali smo dobro u drugom poluvremenu. Dok smo u prvom… »
Milunović: Bog me je pogledao, učinićemo sve da prezimimo u Evropi! Gol posvećujem…

Milunović: Bog me je pogledao, učinićemo sve da prezimimo u Evropi! Gol posvećujem…

Hot sport 02.10.2019
Crvena zvezda upisala je pobedu nad Olimpijakosom i tako došla do prvih bodova u Ligi šampiona u novoj sezoni. Nakon meča pred novinare je stao Nemanja Milunović koji je bio strelac drugog pogotka za Zvezdu. – Presrećan sam zbog pobede, pogotovo… »
Vladan Milojević: Pričaju da smo mezimica, da smo ljubimica, ružno je! Sad smo skinuli okove...

Vladan Milojević: Pričaju da smo mezimica, da smo ljubimica, ružno je! Sad smo skinuli okove...

Mozzart sport 02.10.2019
"Bila nam je potrebna jedna ovakva utakmica", rekao je trener Crvene zvezde. Miran i posle najvećih pobeda i posle poraza. Ali sva dešavanja u i posle 161. večitog derbija očigledno su pogodila Vladana Milojevića. Posle pobede protiv Olimpijakosa od… »
Emotivni Milojević: Trener Zvezde ućutkao kritičare: Zovu iz Grčke, pitaju kada ću biti smenjen! Upaliću sveću za one…

Emotivni Milojević: Trener Zvezde ućutkao kritičare: Zovu iz Grčke, pitaju kada ću biti smenjen! Upaliću sveću za one…

Sportal blic 02.10.2019
Vladan Milojević, trener Crvene zvezde, nije izdržao posle meča, već je dao emotivnu izjavu koja će sigurno izazvati osećanja kod navijača crveno-belih. Posle pobede njegovih pulena protiv Olimpijakosa sa 2:0 u 2. kolu Lige šampiona, Milojević je… »
Isključenje našeg igrača je bilo preterano: Strateg Olimpijakosa iskren: Ovo je moralo da se desi da bi se dogodile promene…

Isključenje našeg igrača je bilo preterano: Strateg Olimpijakosa iskren: Ovo je moralo da se desi da bi se dogodile promene…

Sportal blic 02.10.2019
Duel dva bratska kluba, Crvene zvezde i Olimpijakosa, u drugom kolu Lige šampiona, završen je pobedom beogradskih crveno-belih sa 3:1 (0:1). Pedro Martins, trener grčkog kluba, posle meča je kratko prokomentarisao dešavanja na terenu. - Naš glavni… »
Milojević: Presudila su dva detalja

Milojević: Presudila su dva detalja

N1 Info 02.10.2019
Posle teških poraza od Bajerna u Minhenu i u večitom derbiju od Partizana, Crvena zvezda je došla do velike pobede u Ligi šampiona protiv Olimpijakosa, a videlo se da je treneru Vladanu Milojeviću pao kamen sa srca. Šta god da je Milojević rekao… »
Marakana grmela posle preokreta! Pogledajte kakvo je samo slavlje usledilo posle meča Zvezda - Olimpijakos! /video/

Marakana grmela posle preokreta! Pogledajte kakvo je samo slavlje usledilo posle meča Zvezda - Olimpijakos! /video/

Sportal blic 02.10.2019
Veliko slavlje usledilo je na Marakani posle preokreta u 2. kolu Lige šampiona. Nakon što su pobedili Olimpijakos sa 3:1, golovima u drugom poluvremenu, fudbaleri Crvene zvezde otišli su pred severnu tribinu. Evo i kakva je radost usledila zajedno sa… »
Degenek novinarima: Nemojte da nas „kanalite” jer ni mi „ne kanalimo” vas! Nikome ne prija da pročita kako ne…

Degenek novinarima: Nemojte da nas „kanalite” jer ni mi „ne kanalimo” vas! Nikome ne prija da pročita kako ne…

Sportal blic 02.10.2019
Miloš Degenek je blistao posle velikog preokreta i trijumfa Crvene zvezde protiv Olimpijakosa - 3:1 - u drugom kolu Lige šampiona na „Marakani”. Australijski reprezentativac je kazao da je presudila bolja igra Beograđana u drugom poluvremenu. -… »
"Nema SAD: Stajanja!" Vulić, pokretač Zvezdinog preokreta: Hoćemo da prođemo dalje!

"Nema SAD: Stajanja!" Vulić, pokretač Zvezdinog preokreta: Hoćemo da prođemo dalje!

Sportal blic 01.10.2019
Miloš Vulić je nedugo po ulasku u igru dao gol protiv Olimpijakosa i tako pokrenuo preokret koji je na kraju završen trijumfom FK Crvena zvezda od 3:1 u 2. kolu Lige šampiona, pa i ne čudi što je bio presrećan po završetku meča. "Ušao sam tih… »
"Bio sam: Besan!" Vladan Milojević otkrio čarobne reči koje su trgle uplašenu ekipu zvezde i pokrenule podvig

"Bio sam: Besan!" Vladan Milojević otkrio čarobne reči koje su trgle uplašenu ekipu zvezde i pokrenule podvig

Sportal blic 01.10.2019
Trener FK Crvena zvezda Vladan Milojević posle trijumfa nad Olimpijakosom (3:1) u 2. kolu Lige šampiona otrkio je šta se desilo na poluvremenu meča u svlačionici, kada je njegova ekipa gubila sa 0:1. "Bio sam malo... ne besan, nego, kako da vam… »
"Ovo je sjajno mesto za: Podvige!" Boaći o preokretu protiv Olimpijakosa: Ljudi, mi smo verovali da je to moguće!

"Ovo je sjajno mesto za: Podvige!" Boaći o preokretu protiv Olimpijakosa: Ljudi, mi smo verovali da je to moguće!

Sportal blic 01.10.2019
Ričmond Boaći nije hteo mnogo da otkriva o tome šta se dešavalo u svlačionici FK Crvena zvezda na poluvremenu meča sa Olimpijakosom, ali je i u ono malo reči - pojasnio suštini preokreta u 2. kolu Lige šampiona. "Neverovatno, sjajan osećaj!"… »
"Nema svrhe ako: Kažem!" Marin o Olimpijakosu: Nismo mi isprva igrali loše, ali šef nas je pripremio za nastavak

"Nema svrhe ako: Kažem!" Marin o Olimpijakosu: Nismo mi isprva igrali loše, ali šef nas je pripremio za nastavak

Sportal blic 01.10.2019
Crvena zvezda je pobedila Olimpijakos u drugom kolu Lige šampiona i to posle preokreta sa 3:1 na stadionu „Rajko Mitić”. Lopte Marka Marina koje je iz kornera slao ka svojim igračima, a koje su završile u golu grčkog tima, kao da su imale oči… »

Vesti dana »