Povezane vesti
Novo istraživanje i kontroverzne tvrdnje: Crveno meso ne prouzrokuje karcinom
N1 Info 02.10.2019
Crveno meso poput govedine, svinjetine i jagnjetine ne morate da izbacujete iz ishrane, navodi se u kontroverznoj tvrdnji grupe vodećih naučnika. Istraživači u Kanadi, Španiji i Poljskoj bacili su senku na savete o ishrani koje su usvojile zdravstvene… »
Rak, srčane bolesti, dijabetes: Smanjite rizik za najstrašnije bolesti tako što ćete manje jesti ovu namirnicu!
Kurir 02.10.2019
Da li svakog dana jedete crveno meso? Najnovije istraživanje je otkrilo da smanjenjem ove namirnice, kao i mesnih prerađevina, možete u sprečite pojavu smrtonosnih oboljenja. Ukoliko svake nedelje iz jelovnika izbacite samo tri porcije crvenog mesa mogli… »
Jedna mala izmena u ishrani smanjuje rizik od najčešćih oboljenja kod Srba
Telegraf 02.10.2019
Od kancera, srčanih oboljenja i dijabetesa tipa 2 svake godine umiru na stotine hiljada ljudi u svetu. Da li svakog dana jedete crveno meso? Najnovije istraživanje je otkrilo da smanjenjem ove namirnice, kao i mesnih prerađevina, možete u sprečite pojavu… »
Vesti dana »
Stiže kiša, na planinama i sneg: Evo kakvo vreme očekuje Srbiju u utorak
Glas juga pre 17 minutajoš 3 povezane
Kancelarija za IT i eUpravu: Od 1. aprila unapređenje sistema eBolovanje-Poslodavac
Nova pre 4 satijoš 2 povezane
Krvava noć u Novom Pazaru: Mladić teško povređen u napadu nožem
Sandžak haber pre 4 satijoš 1 povezana





