Povezane vesti
Stepen zaštite Vršačkih planina podignut na viši nivo
Radio 021 02.10.2019
Posle javnog uvida koji je organizovala vršačka gradska uprava, održana je i javna rasprava u Gradskoj kući o nacrtu odluke Skupštine Vojvodine o zaštiti Predela izuzetnih odlika "Vršačke planine" i Studiji zaštite PIO "Vršačke planine", na… »
Vršačke planine u višem stepenu zaštite
Dnevnik 02.10.2019
VRŠAC: Posle javnog uvida koji je trajao 22 dana, a koji je organizovala vršačka Gradska uprava, održana je i javna rasprava u Gradskoj kući o nacrtu odluke Skupštine AP Vojvodine o zaštiti Predela izuzetnih odlika „Vršačke planine“ i Studiji… »
Vesti dana »

Majka mladića stradalog u padu nadstrešnice potvrdila da je dobila montirane slike mlađeg sina: Slučaj prijavljen policiji
Danas pre 5 satijoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 7 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

Vrlo težak poraz Partizana: Efes deklasirao crno-bele u prepunoj Areni
Danas pre 5 satijoš 2 povezane