Povezane vesti
"Bila sam u petom mesecu trudnoće": Jelisaveta otkrila tajnu iza vrelih scena o kojima je brujala cela Srbija
Blic 02.10.2019
Naša glumica Jelisaveta Orašanin priznala je da je tokom snimanja golišavih scena u domaćim serijama i filmovima bila u petom mesecu trudnoće, iako su joj se ocrtavali trbušnjaci. Jedna od tih scena je i ona iz serije "Ubice mog oca" , za koju su… »
Dok je snimala scene o kojima svi pričaju bila je u 5. Mesecu trudnoće: Jelisaveta Orašanin ovako se branila! (foto 18+)
Kurir 02.10.2019
Jelisaveta Orašanin priznala je da je tokom snimanja domaćih serija u kojima glumi u eksplicitnim scenama bila zapravo trudna, iako su joj se trbušnjaci ocrtavali. Glumica je otkrila da je bila u petom mesecu trudnoće kada se u seriji "Ubice mog oca"… »
Vesti dana »

Protest '15. za 15' blokirao Beograd, studenti najavili finale u 21 sat
Bloomberg Adria pre 9 minutajoš 64 povezane

Putevi Srbije: Normalizovan saobraćaj na autoputu od Preljine i Surčina ka Beogradu
RTV pre 43 minutajoš 112 povezane

Studenti pozivaju građane koji pristižu na protest da krenu ka Slaviji
N1 Info pre 43 minutajoš 48 povezanih

uživo RAT U UKRAJINI Zelenski: Pitanje teritorije u ukrajinskom ratu sa Rusijom je "komplikovano"
Euronews pre 1 satjoš 28 povezanih