Povezane vesti
FBI objavio oglas na ruskom za vrbovanje doušnika
Večernje novosti 03.10.2019
Američki Federalni istražni biro objavio je na Fejsbuku reklame na ruskom i engleskom jeziku sa predlogom da se pomaže američkim obaveštajnim službama. AMERIČKI Federalni istražni biro (FBI) objavio je na Fejsbuku reklame na ruskom i engleskom jeziku sa… »
FBI u Vašingtonu putem oglasa regrutuje ruske špijune
RTS 03.10.2019
Američki istražni biro obajvljuje oglase na "Fejsbuku" za područije Vašingtona koji su navodno osmišljeni za regrutovanje ruskih špijuna kao i onih koji su upoznati sa njihovim delovanjem, piše Si-En-En. Jedan od oglasa prikazuje fotografiju devojke na… »
FBI: preko fejsbuka regrutuje ruske špijune (video)
Blic 03.10.2019
FBI na području grada Vašingtona objavljuje oglase koji su izgleda osmišljeni kako bi se regrutovali ruski špijuni, piše CNN. Pored špijuna oglasi se odnose i na one koji su upoznati s njihovim aktivnostima, prenosi Index.hr. Novinari CNN-a primetili su… »
Vesti dana »

Obilne padavine i sneg u Srbiji: RHMZ izdao crvene i narandžaste meteolarme, problemi u saobraćaju u Šumadiji
Naslovi.ai pre 1 satjoš 75 povezanih

Picula: Sankcije NIS-u odražavaju zaoštravanje prema onome što radi režim u Srbiji
Radio sto plus pre 7 satijoš 18 povezanih

Izrael presreo flotilu ka Gazi, priveden i Beograđanin Ognjen Marković
BBC News pre 6 satijoš 50 povezanih

Putin: Slanje raketa Tomahavk Kijevu bi zaoštrilo odnose između Moskve i Vašingtona
N1 Info pre 45 minutajoš 65 povezanih

NIS priprema zahtev za još jedno odlaganje primene američkih sankcija
B92 pre 2 satajoš 37 povezanih