Povezane vesti

Dačić: Putin bi zaustavio NATO bombardovanje

Dačić: Putin bi zaustavio NATO bombardovanje

Večernje novosti 03.10.2019
U SANU otvoren naučni skup o srpsko-ruskim odnosima u protekla dva veka. Dačić: Sadašnji predsednik Rusije sigurno bi sprečio agresiju na SRJ. DA je na čelu Rusije 1999. godine bio Vladimir Putin i da je Rusija tada bila jača, agresije na SRJ ne bi… »
Dačić: Odnosi Srbije i Rusije na istorijski najvišem nivou

Dačić: Odnosi Srbije i Rusije na istorijski najvišem nivou

Blic 03.10.2019
"Odnosi Srbije i Rusije danas su na istorijski najvišem nivou, odlikuju se dinamičnom saradnjom na svim poljima, podrškom i razumevanjem, a Srbija je posebno zahvalna Rusiji na čvrstoj i doslednoj podršci njenom teritorijalnom integritetu i… »
Dačić: Ne razumem zašto taksisti optužuju Ružića i Antića

Dačić: Ne razumem zašto taksisti optužuju Ružića i Antića

Blic 03.10.2019
Lider SPS-a Ivica Dačić kaže da mu nije jasno protiv koga taksisti protestuju, kao i da ne razume optužbe na račun ministara iz njegove stranke Aleksandra Antića i Branka Ružića, jer taj problem ne spada u njihove resore. - Nisam stručan da mogu… »
Dačić: Neka se taksisti meni obrate

Dačić: Neka se taksisti meni obrate

Danas 03.10.2019
Ministar spoljnih poslova i predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je danas u Beogradu da predstavnici taksista koji štrajkuju „možda ne smeju“ da spomenu drugo ime, pa pozivaju ministre iz SPS Aleksandra Antića i… »
Dačić: Srpsko-ruski odnosi na najvišem nivou

Dačić: Srpsko-ruski odnosi na najvišem nivou

Danas 03.10.2019
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić rekao je danas da su srpsko-ruski odnosi na istorijski najvišem nivou, i da ih karakteriše saradnja na svim nivoima. „Poznato je da Srbija i Rusija imaju viševekovne, čvrsto utemeljene i izrazito… »
Neka se taksisti obrate meni: Dačić o prozivanju ministara iz redova SPS-a

Neka se taksisti obrate meni: Dačić o prozivanju ministara iz redova SPS-a

Telegraf 03.10.2019
Dačić je poručio i kako mediji mogu slobodno da pišu o imovini funkcionera i istražuju, "ali svima redom" Ministar spoljnih poslova Srbije i predsednik SPS Ivica Dačić izjavio je danas da ne zna protiv koga protestuju beogradski taksisti kao ni… »
Dačić: Ne znam protiv koga taksisti protestuju, ni zašto pominju Antića i Ružića

Dačić: Ne znam protiv koga taksisti protestuju, ni zašto pominju Antića i Ružića

N1 Info 03.10.2019
Ministar spoljnih poslova i predsednik SPS Ivica Dačić izjavio je da ne zna protiv koga protestuju beogradski taksisti, kao ni zašto pominju ministre iz redova SPS Branka Ružića i Aleksandra Antića. "Ne mogu da prosudim protiv koga oni protestuju… »

Vesti dana »