Povezane vesti
Zbog majice „Četnici Sever“ zaustavljen za hrvatskoj granici
Vesti online 03.10.2019
Sinoć na graničnom prelazu Tovarnik na ulazu u Republiku Hrvatsku pregledan je lični automobil „Ford“ vukovarskih registracija. Putnik u vozilu bio je 18-godišnjak iz Vukovara, koji je na sebi imao istaknut odevni predmet s ćiriličnim natpisom, kako se… »
Prekršajna prijava na granici zbog majice "Četnici Sever"
RTV 03.10.2019
TOVARNIK - Mladić iz Vukovara zaustavljen je na graničnom prelazu Tovarnik, s hrvatske strane, između Srbije i Hrvatske, zbog toga što je na sebi imao majicu sa ćiriličnim natpisom "Četnici Sever". Granična policija je, prenosi portal Index, kontrolisala… »
Vesti dana »

Jako nevreme pogodilo sever Srbije: Vetar čupa drveće iz korena, gromovi paraju nebo: U ovom gradu je najkritičnije (foto, video)
Blic pre 2 satajoš 2 povezane

Igor Božić zahvalio građanima na podršci: Novinari N1 nastavljaju da rade profesionalno uprkos pritiscima
Danas pre 4 satijoš 1 povezana