Povezane vesti
Tramvaj ispao iz šina: Incident se dogodio na Mostu na Adi, povređena žena
Blic 03.10.2019
Jedan od tramvaja koji prevozi putnike preko Mosta na Adi ispao je iz šina sa novobeogradske strane, zbog čega je trenutno saobraćaj na ovoj deonici u prekidu, saznaje "Blic". - Imali smo poziv da je "španac" ispao iz šina. Rekli su nam da je jedna… »
Tramvaj iskočio iz šina na Mostu na Adi, jedna osoba povređena
Sputnik 03.10.2019
Tramvaj na liniji 13, koja sa Banovog Brda saobraća ka Novom Beogradu preko Mosta na Adi, iskočio je iz šina. Jedna osoba je lakše povređena. Tramvaj na liniji 13, zvani „španac“, iskočio je iz šina oko 12.30 sa novobeogradske strane, rečeno je R… »
Tramvaj ispao iz šina, jedna osoba povređena (foto)
Večernje novosti 03.10.2019
Sve ekipe GSP-a su na licu mesta, a linije 11 i 13 su preusmerena i kreću se preko Starog savskog mosta. Tramvaj na liniji na 13 ispao je sa šina oko 12.23 na Mostu na Adi, u smeru ka gradu. Povređena je jedna putnica, a njene povrede sanirala je ekipa… »
Vesti dana »
Ajatolahova žena je živa? Supruga Alija Hamneija preživela bombardovanje?
Kurir pre 1 satjoš 33 povezane
Opštinska izborna komisija u Kuli utvrdila zbirnu listu kandidata za odbornike
NIN pre 2 satajoš 30 povezanih
Novi udar na džepove građana – Nemačku čeka novi talas poskupljenja
Vesti online pre 4 satijoš 39 povezanih
BLISKOISTOČNI SUKOB - Tramp: Rast cena nafte donosi zaradu SAD; Modžtaba Hamnei: Ormuski moreuz ostaje zatvoren
RTV pre 31 minutajoš 75 povezanih




