Povezane vesti
KoSSev: Srbima osumnjičenim za vršenje pritiska na glasače određen jednomesečni pritvor
Danas 03.10.2019
Osnovni sud u Gnjilanu odredio je pritvor od 30 dana optuženima Z.D. i V.B. zbog sumnje da su vršili pritisak na gradjane da glasaju za Srpsku listu, objavio je portal KoSSev. Osumnjičeni su da su više puta 26. i 27. septembra vršili pritisak i pretili… »
Mesec dana pritvora zbog sumnje na pretnju biračima u Gnjilanu
Slobodna Evropa 03.10.2019
Osnovni sud u Gnjilanu na Kosovu odredio je 30 dana pritvora za tri osobe osumnjičene za delo kršenja slobode izbora birača. Tužilaštvo u Gnjilanu u sredu je saopštilo da su osumnjičeni Z. D. i V. B. od 26. septembra "kontinuirano vršili pritisak" i… »
Jednomesečni pritvor osumnjičenima za pritiskanje da se glasa za Srspku listu
N1 Info 03.10.2019
Osnovni sud u Gnjilanu odobrio je zahtev Osnovnog tužilaštva u Gnjilanu, i optuženima Z.D. i V.B. odredio pritvor od 30 (trideset) dana, prenosi KoSSev pozivajući se na prištinski portal Insajderi. Optuženi se sumnjiče da su više puta 26. i 27. septembra… »
Gnjilane: Pritvor za dve osobe zbog sumnje da su pretili oštećenima da glasaju za Srpsku listu
Danas 02.10.2019
Osnovno tužilaštvo u Gnjilanu odredilo je pritvor do 48 časova dvema osobama zbog sumnje da su „kontinuirano vršili pritisak i pretili oštećenima“ da glasaju za Srpsku listu na parlamentarnim izborima 6. oktobra, preneo je večeras portal Kossev… »
Vesti dana »
Da li je danas na RG stvarno biti ili ne biti Aleksandra Zvereva
Sport klub pre 4 satijoš 37 povezanih
Kragujevac: Vremenska prognoza za narednu sedmicu (od 8. do 14. juna)
Pressek pre 1 satjoš 18 povezanih
Danas se održavaju izbori na Kosovu: Zasad najveća izlaznost u srpskim sredinama
Danas pre 20 minutajoš 44 povezane
(Foto) Više od milion ljudi na ulicama dočekalo papu Lava XIV, pozvao Madrid da ostane "gostoljubiv i inkluzivan grad"
Newsmax Balkans pre 2 satajoš 13 povezanih




