Povezane vesti

Vučić pozvao Srbe da glasaju za Srpsku listu: Pitanje opstanka

Vučić pozvao Srbe da glasaju za Srpsku listu: Pitanje opstanka

Politika 04.10.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pozvao je Srbe da na parlamentarnim izborima na Kosovu izađu na izbore i glasaju za Srpsku listu navodeći da je to pitanje „našeg opstanka, jedinstva i budućnosti na Kosovu i Metohiji”. Vučić je novinarima… »
Vučić pozvao Srbe da glasaju za Srpsku listu

Vučić pozvao Srbe da glasaju za Srpsku listu

Slobodna Evropa 04.10.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pozvao je danas sve Srbe da na parlamentarnim izborima na Kosovu u nedelju 6. oktobra izađu i glasaju za Srpsku listu. Nakon sastanka sa predstavnicima Srpske liste u Predsedništvu Srbije u Beogradu, Vučić je kazao… »
Vučić: Dve godine slušam da sam umešan u ubistvo, sram vas bilo lažovi!

Vučić: Dve godine slušam da sam umešan u ubistvo, sram vas bilo lažovi!

Mondo 04.10.2019
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je, uoči izbora na Kosovu, da se protiv Srpske liste vodi brutalna kampanja. "Sedam godina slušam da sam izdajnik, a dve godine da sam umešan u ubistvo Ivanovića - sram vas bilo, lažovi najodvratniji". Predsednik… »
Đurić: Nedelja je najvažniji dan za Srbiju i Srbe na KiM

Đurić: Nedelja je najvažniji dan za Srbiju i Srbe na KiM

Večernje novosti 04.10.2019
Marko Đurić pozvao Srbe na KiM da izađu na izbore i podrže Srpsku listu. Direktor Kancelarije za KiM, Marko Đurić, izjavio je da je 6. oktobar, kada će biti održani vanredni parlamentarni izbori na KiM, najvažniji dan za Srbiju i Srbe na KiM koje… »
SPS pozvao Srbe na KiM da glasaju za Srpsku listu

SPS pozvao Srbe na KiM da glasaju za Srpsku listu

RTS 04.10.2019
Poslanička grupa Socijalističke partije Srbije pozvala je Srbe koji žive na teritoriji Kosova i Metohije da u nedelju izađu na izbore i podrže Srpsku listu jer je to glas za opstanak srpskog naroda na tim prostorima. Šef poslaničke grupe SPS… »
Vučić: Imenovanje Grenela iznenađenje, razgovaraću danas sa njim

Vučić: Imenovanje Grenela iznenađenje, razgovaraću danas sa njim

Danas 04.10.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je za njega iznenadjujuća vest odluka američkog predsednika da imenuje aktuelnog američkog ambasadora u Nemačkoj Ričarda Grenela za specijalnog predsedničkog izaslanika za pregovore Beograda i… »
Vučić posle sastanka: Glas za Srpsku listu - glas za opstanak i budućnost Srba na KiM i Srbije

Vučić posle sastanka: Glas za Srpsku listu - glas za opstanak i budućnost Srba na KiM i Srbije

Večernje novosti 04.10.2019
Predsednik Aleksandar Vučić pozvao je građane na KiM da glasaju za SL. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponovo je danas pozvao sve Srbe na Kosovu i Metohiji da izađu na izbore 6. oktobra i glasaju po svojoj savesti, a da je njegova molba da… »
Vučić Srbima na KiM: Glasajte po savesti

Vučić Srbima na KiM: Glasajte po savesti

Dnevnik 04.10.2019
BEOGRAD: Pozivam sve Srbe naKosovu i Metohiji da izađu na izbore 6. oktobra i glasaju po svojoj savesti, a moj poziv i molba je da glasaju za Srpsku listu, rekao je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić. „U ovoj kampanji, poštovani Srbi, Srpkinje… »
Predsednik Vučić uoči izbora na Kim: Izlazak na glasanje je pitanje opstanka Srba, vodili su kampanju uterivanja straha u…

Predsednik Vučić uoči izbora na Kim: Izlazak na glasanje je pitanje opstanka Srba, vodili su kampanju uterivanja straha u…

Kurir 04.10.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučića sastao se danas u Beogradu sa kandidatima Srpske liste za poslanike na predstojećim parlamentarim izborima na Kosovu i Metohiji. 14.24 - Meni smeta na slici Radoičića i Rakića sa Pacolijem jahta, baš me briga… »
"Ajde, pohapsite nas sve": Vučić sa Srpskom listom uoči izbora na Kosovu o pritiscima

"Ajde, pohapsite nas sve": Vučić sa Srpskom listom uoči izbora na Kosovu o pritiscima

Blic 04.10.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaje se danas sa 17 kandidatima Srpske liste za poslanike na parlamentarim izborima na KiM. Vučić je nakon sastanka govorio o tome kroz kakve pritiske je prolazila Srpska lista tokom izborne kampanje. Govoreći o… »
Vučić: Brutalna kampanja protiv Srpske liste

Vučić: Brutalna kampanja protiv Srpske liste

RTS 04.10.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je nakon sastanka sa kandidatima Srpske liste za poslanike u kosovskoj skupštini pozvao sve Srbe da u nedelju glasaju za Srpsku listu. Kaže da se protiv te liste vodila brutalna kampanja. Aleksandar Vučić i… »
Vučić sa kandidatima za poslanike Srpske liste

Vučić sa kandidatima za poslanike Srpske liste

Dnevnik 04.10.2019
BEOGRAD: Predsednik Aleksandar Vučić sastao se danas sa kandidatima za poslanike Srpske liste na vanrednim parlamentarnim izborima koji se u nedelju održavaju na Kosovu i Metohiji. Sastanak predsednika sa 17 kandidata Srpske liste za poslanike, kome… »

Vesti dana »