Povezane vesti
Partizan i Sumu lansirao u reprezentaciju
Dnevnik 04.10.2019
Sejduba Suma, ofanzivni vezista Partizana, pozvan je u reprezentaciju Gvineje nakon jednogodišnje pauze zbog loše forme i nesporazuma sa selektorom, javlja portal Srbija danas. Gvinejce od pre mesec dana sa klupe predvodi Didije Siks, a njima su na… »
Zbog sjajnih partija: Partizan dobio još dva reprezentativca!
Hot sport 04.10.2019
Interesantno, gledaćemo ‘večiti’ derbi u reprezentativnom duelu dvojice igrača Partizana i Crvene zvezde. Nakon godinu dana pauze i nesporazuma sa selektorom, kao i loše forme, Sejduba Suma pozvan je u reprezentaciju Gvineje. On je dobio poziv novog… »
Asano u Partizanu zaslužio poziv u japansku reprezentaciju
Dnevnik 04.10.2019
Takuma Asano, krilni napadač Partizana, zaslužio je poziv u reprezentaciju Japana nakon odličnih igara u crno-belom dresu, javlja portal Srbija danas. Selektor „samuraja“ Hađime Morijasu odlučio je da ukaže šansu bivšem igraču Arsenala za predstojeće… »
Vesti dana »

Nestabilno vreme u Srbiji sa pljuskovima, grmljavinom i mogućim nepogodama
Naslovi.ai pre 14 minutajoš 31 povezana

Dojava o bombi: Hitna evakuacija u Narodnoj skupštini Republike Srpske: "Poziv je bio sa 065"
Blic pre 54 minutajoš 22 povezane

Izraelski ministar: Gaza bi mogla da bude uništena, vrata pakla će se otvoriti nad glavama Hamasa
Radio sto plus pre 39 minutajoš 24 povezane

Otvoreno pismo Nenadu Stefanoviću: Privodite građane, a čuvate huligane povezane sa SNS-om
Nova pre 39 minutajoš 5 povezanih