Povezane vesti

Nakon presude da je obljubio dečaka, Goran Jevtić ipak ne ide u zatvor?!

Nakon presude da je obljubio dečaka, Goran Jevtić ipak ne ide u zatvor?!

Mondo 05.10.2019
Glumac podnosi zahtev za odlaganje izvršenja zatvorske kazne: Advokat najavljuje zahev za razrešenje sudija! Glumac podnosi zahtev za odlaganje izvršenja zatvorske kazne: Advokat najavljuje zahev za razrešenje sudija! Glumac Goran Jevtić (41), koji… »
Glumac Goran Jevtić traži odlaganje robije!

Glumac Goran Jevtić traži odlaganje robije!

Svet plus 05.10.2019
Traži odlaganje robije! Glumac Goran Jevtić (41), koji je pravosnažno osuđen na 10 meseci zatvora jer je u toaletu somborskog Narodnog pozorišta počinio nedozvoljene polne radnje nad maloletnim L. K. (16), podneće sudu zahtev za odlaganje… »
Stisnuo ga za lakat i krenuo ka toaletu: Kako je Goran Jevtić namamio dečaka u kabinu pozorišnog wc-a

Stisnuo ga za lakat i krenuo ka toaletu: Kako je Goran Jevtić namamio dečaka u kabinu pozorišnog wc-a

Blic 05.10.2019
Glumac Goran Jevtić, koji je osućen zbog polnog uznemiravanja maloletnika na deset meseci zatvora, namamio je dečaka na veoma lukav i prefidan način u toalet somborskog pozorišta. Najpre mu je predložio da idu na piće, a kasnije ga je, umesto na… »
„Blokirao sam se od straha i molio ga da me pusti“ Ispovest mladića kojeg je obljubio glumac Goran Jevtić

„Blokirao sam se od straha i molio ga da me pusti“ Ispovest mladića kojeg je obljubio glumac Goran Jevtić

Blic 04.10.2019
Luka Krčevinac (20), kojeg je obljubio glumac Goran Jevtić (41), ispričao je u ispovesti pred kamerama za kontroverzni pokret Levijatan šta se dešavalo u toaletu Narodnog pozorišta u Somboru 2014. godine. Jevtić je u Osnovnom sudu u Somboru osuđen… »
"Za njim je pošao srećan, a vratio se izbezumljen, drhteći, u suzama": Jeziva svedočenja na suđenju Goranu Jevtiću zbog…

"Za njim je pošao srećan, a vratio se izbezumljen, drhteći, u suzama": Jeziva svedočenja na suđenju Goranu Jevtiću zbog…

Blic 04.10.2019
Saslušanja svedoka, veštačenje dečaka i nalaz lekara bili su ključni dokazi na sudu prilikom donošenja osuđujuće presude glumcu Goranu Jevtiću. Glumac Goran Jevtić osuđen je na deset meseci zatvora zbog krivičnog dela nedozvoljene polne… »

Vesti dana »