Povezane vesti

Reči pune bola: "Vređaju me oni sa kojima smo moj sin i ja jeli isti hleb, a tapšu direktoru u čijem mandatu je stradao 21…

Reči pune bola: "Vređaju me oni sa kojima smo moj sin i ja jeli isti hleb, a tapšu direktoru u čijem mandatu je stradao 21…

Blic 05.10.2019
"Svakakva sam poniženja preživeo za ove dve godine od kada tražim pravdu za pokojnog sina, ali da će me vređati ljudi sa kojima sam proveo radni vek, sa kojima smo moj sin i ja jeli isti hleb, to nisam mogao ni zamisliti." Ovo su reči Milovana… »
Otac nastradalog radnika iz Lučana: Ispred suda smo se osećali kao zločinci

Otac nastradalog radnika iz Lučana: Ispred suda smo se osećali kao zločinci

N1 Info 05.10.2019
Milovan Milivojević, otac nastradalog radnika fabrike "Milan Blagojević namenska" iz Lučana, Milomira Milivojevića, kaže da se ispred suda u Ivanjici, gde je u četvrtak počelo suđenje protiv direktora fabrike i još dvojice rukovodilaca, osećao… »
Otac nastradalog radnika iz Lučana: Ispred suda smo se osećali kao zločinci

Otac nastradalog radnika iz Lučana: Ispred suda smo se osećali kao zločinci

Novi magazin 05.10.2019
Milovan Milivojević, otac nastradalog radnika fabrike "Milan Blagojević namenska" iz Lučana, Milomira Milivojevića, kaže da se ispred suda u Ivanjici, gde je u četvrtak počelo suđenje protiv direktora fabrike i još dvojice rukovodilaca, osećao… »
Otac poginulog radnika: Osećali smo se ispred suda kao da smo zločinci, vređali nas bivše kolege i komšije

Otac poginulog radnika: Osećali smo se ispred suda kao da smo zločinci, vređali nas bivše kolege i komšije

Morava info 05.10.2019
LUČANI – Srbija je zgrožena prizorom ispred Osnovnog suda u Ivanjici, kada su radnici državnog preduzeća „Milan Blagojević – Namenska“ iz Lučana, zasuli uvredama oca, majku i sestru Milomira Milivojevića, radnika koji je preminuo nakon… »
Milivojević: Osećali smo se ispred suda kao da smo zločinci

Milivojević: Osećali smo se ispred suda kao da smo zločinci

Danas 05.10.2019
Sramno ponašanje dela zaposlenih u lučanskoj fabrici, koji su ispred suda u Ivanjici podržavali direktora i vređali porodicu nastradalog radnika Srbija je zgrožena prizorom ispred Osnovnog suda u Ivanjici, kada su radnici državnog preduzeća… »

Vesti dana »