Povezane vesti
Demokrate naložile Beloj kući da im preda dokumenta u istrazi o opozivu
Slobodna Evropa 05.10.2019
Američki Stejt department objavio je početni odgovor na zahtev kongresnog odbora koji je pod nadzorom demokratske demokratije za dokumenta koja se odnose na istragu u vezi opoziva predsednika SAD Donalda Trampa, kazao je državni sekretar Mike Pompeo… »
Demokrate naredile Beloj kući da im preda dokumenta u istrazi o opozivu
Glas Amerike 05.10.2019
Demokrate u Predstavničkom domu Kongresa poslale su obavezujući poziv Beloj kući da im preda sva dokumenta u istrazi o opozivu predsednika Donalda Trampa. Belu kuću su najpre pozvale da to učini do petka, ali pošto rok nije ispunjen - administraciji je… »
Vesti dana »

Vlada Srbije ograničila marže na 20 odsto za 23 kategorije proizvoda
Serbian News Media pre 16 minutajoš 37 povezanih

Na Kijev do zore padala raketa za raketom, 13 sati pakla u Ukrajini! Masovni ruski napad, među mrtvima i ranjenima deca, Zelenski zove Kinu da reaguje (video)
Kurir pre 1 minutjoš 41 povezana

Uhapšen Miša Bačulov zbog sumnje da je predvodio napad na policiju u Novom Sadu (VIDEO)
Euronews pre 21 minutajoš 19 povezanih

Mup: Uhapšene dve osobe, osumnjičene za napad na policajce ispred Filozofskog fakulteta u Novom Sadu
Blic pre 1 satjoš 24 povezane