Povezane vesti
SAD: Odobrena ekshumacija gangstera Dilindžera
Večernje novosti 06.10.2019
Familija ozloglašenog gangstera Džona Dilindžera korak je bliže u ostvarenju zahteva da se njegovo telo ekshumira pošto su za to dobili odobrenje vlasti američke savezne države Indijane. Familija ozloglašenog gangstera Džona Dilindžera korak je bliže u… »
U SAD odobrena ekshumacija poznatog gangstera Džona Dilindžera
Danas 05.10.2019
Vlasti američke savezne države Indijane odobrile su ekshumaciju čuvenog gangstera Džona Dilindžera, koju je zatražila njegova porodica sumnjajući da je Dilindžerovo telo sahranjeno u Indijanapolisu. Gangstera je 1934. godine ubila federalna policija… »
FBI ubio pogrešnog čoveka: Ekshumacija zloglasnog gangstera Džona Dilindžera 31. decembra
Blic 05.10.2019
Zvaničnici američke države Indijane odobrili su ekshumaciju posmrtnih ostataka zloglasnog gangstera DŽona Dilindžera. Rođaci Dilindžera već izvesno vreme traže dozvolu za ekshumaciju, uz obrazloženje da je na groblju "Kraun hil" u Indijanapolisu… »
Vesti dana »
Đurić: Pogurati pitanje proširenja EU u 2026, to treba da bude geopolitička odluka
Telegraf pre 34 minutajoš 18 povezanih
Srbin iz Kruševca novi direktor BMW-a: Karijeru započeo kao praktikant, stigao do direktorske fotolje, a zaposleni ga obožavaju
Kurir pre 24 minutajoš 17 povezanih
Vremenska prognoza za Srbiju u decembru 2025: stabilno vreme sa maglom i toplim danima
Naslovi.ai pre 24 minutajoš 17 povezanih
Početak primene Zakona "Svoj na svome" za upis prava svojine na nepokretnostima u Srbiji
Naslovi.ai pre 14 minutajoš 30 povezanih




