Povezane vesti
Mladić poginuo u nesreći kod Vladičinog Hana: Sleteo s kolovoza i udario u betonsku cev
Telegraf 06.10.2019
Vozač je preminuo na licu mesta. U ataru sela Lepenica kod Vladičinog Hana, u nedelju rano ujutru, život je izgubio mladić star 29 godina, potvrdila je Policijska uprava Vranje. Saobraćajna nesreća dogodila se oko 4 časa ujutru, na državnom putu Vladičin… »
Prevrnuo se automobil, vozač poginuo
Jugmedia 06.10.2019
U ataru sela Lepenica na putu Vranje-Vladičin Han muškarac je poginuo kad je automobilom sleteo s puta i prevrnuo se. Nesreća se dogodila oko 4 sata, a vozaču nije bilo spasa, piše Kurir. Ekipa policije izašle su na teren i obavile uviđaj, a nakon… »
Mladić nastradao u saobraćajki kod Lepenice
Vranje news 06.10.2019
Muškarac (29) nastradao je u u saobraćajnoj nesreći koja se u nedelju ujutro, oko 4 sata, dogodila kod sela Lepenica u opštini Vladičin Han, potvrđeno je iz Policijske uprave Vranje. Mladić je vozio automobil "citroen", izgubio kontrolu, skrenuo sa puta… »
Vesti dana »
(VIDEO)Napadi na novinare u Novom Sadu i pretnje u Surdulici: ANEM traži hitno procesuiranje nasilnika
In medija pre 2 satajoš 32 povezane
Protest protiv akvarijuma na Ušću, građani blokirali Bulevar Nikole Tesle i rušili ograde
Beta pre 59 minutajoš 13 povezanih
Propali pregovori ministra s mlekarima: Poljoprivrednici napustili sastanak u Vladi
Kurir pre 24 minutajoš 43 povezane
Novosađani ponovo ispred SNP-a od 18h: Studente nema ko da zaštiti osim građana
Luftika pre 54 minutajoš 25 povezanih
Delovi Srbije opet bez struje zbog snega: Dežurne službe EDS na terenu, rade na sanaciji
Kurir pre 19 minutajoš 49 povezanih



