Povezane vesti

"Zvezda zaslužila pobedu, ali ne na ovakav način, i mi imamo porodice..."

"Zvezda zaslužila pobedu, ali ne na ovakav način, i mi imamo porodice..."

Sportske.net 07.10.2019
U Kruševcu nezadovoljni nakon poraza od šampiona. Fudbaleri Napretka nisu uspeli da izbegnu poraz u 11. kolu Linglong Superlige Srbije pošto su u Kruševcu poraženi od Crvene zvezde golom Marina u poslednjem trenutku meča. Trener "čarapana" Predrag… »
Posle Partizana, Voždovac bi da sruši i crno-belu filijalu, kreće u napad na trofej!

Posle Partizana, Voždovac bi da sruši i crno-belu filijalu, kreće u napad na trofej!

Sportske.net 07.10.2019
A može li ''filijala'' da uzvrati udarac i ''osveti'' Partizan? Fudbaleri Voždovca sinoć su obradovali svoje navijače pobedom u Humskoj nad Partizanom od 2:1, golom Devića u poslednjim trenucima sudijske nadoknade vremena. Veliki je to trijumf… »
Zvezda 27, Partizan 23 - Ko ima lakši raspored posle pauze?

Zvezda 27, Partizan 23 - Ko ima lakši raspored posle pauze?

Sportske.net 07.10.2019
Još nema odmora za fudbalere Zvezde i Partizana koji će u sredu igrati mečeve 1/16 finala Kupa. Tek onda za njih sledi pauza, a šta sledi posle nje? Crvena zvezda je sinoć praktično anulirala poraz u 161. večitom derbiju, zahvaljujući svojoj… »
Dan posle, Zvezda se hvali statističkim podacima, dovešće igru ''do savršenstva''?

Dan posle, Zvezda se hvali statističkim podacima, dovešće igru ''do savršenstva''?

Sportske.net 07.10.2019
Šampion Srbije bukvalno u poslednjoj sekundi meča protiv Napretka uspeo da izbegne kiks, ali crveno-beli ističu da su pobedu u potpunosti zaslužili. Od sinoć, Crvena zvezda je usamljena na čelu superligaške tabele, uz to je njena prednost u odnosu… »
Partizan traži pomoć UEFA i evropske unije: Snimci iz Kruševca i Humske poslati u Nion!

Partizan traži pomoć UEFA i evropske unije: Snimci iz Kruševca i Humske poslati u Nion!

Hot sport 07.10.2019
U Partizanu smatraju da je Superliga Srbije neregularno takmičenje i traže pomoć iz Evrope u borbi za titulu. Srpski fudbal je ponovo u ‘blatu’ posle novih čarki na relaciji Partizan-Crvena zvezda, nakon što su crveno-beli golom Marina u 97… »
Partizan se obratio Evropi, evo šta traži od UEFA u vezi sa suđenjem!

Partizan se obratio Evropi, evo šta traži od UEFA u vezi sa suđenjem!

Sportske.net 07.10.2019
"Crno-beli" reagovali. Bura u Partizanu se ne stišava! Nakon poraza od Voždovca i pobede Crvene zvezde u Kruševcu golom u poslednjem trenutku meča, klub iz Humske se odlučio na krupan korak. Kako saznaje Telegraf, "crno-beli" su jutros poslali dopis… »
Trener Napretka: Zvezda je zaslužila pobedu, ali ne na ovakav način

Trener Napretka: Zvezda je zaslužila pobedu, ali ne na ovakav način

Večernje novosti 07.10.2019
Treba ući u svlačionicu i pogledati igrače u oči, ovo je već treća utakmica da se neke stvari dešavaju, a da smo nemoćni da odreagujemo i mi sa klupe i igrači, rekao je Rogan. Crvena zvezda je u 11. kolu slavilau Kruševcu s 1:0 u finišu meča… »
Trener Napretka: I mi imamo porodice i živimo od fudbala! Neke smo, da ne kažem, marionete

Trener Napretka: I mi imamo porodice i živimo od fudbala! Neke smo, da ne kažem, marionete

Mozzart sport 07.10.2019
"Ja sam rekao u svlačionici ljudima iz kluba koji su trebali da odreaguju posle utakmice protiv TSC-a, videli ste šta se dešavalo, ovo je već treća utakmica..." Crvena zvezda je juče uspela da slavi u Kruševcu s 1:0 pogotkom Marka Marina u 97… »
„Zvezda nije zaslužila pobedu na ovakav način „

„Zvezda nije zaslužila pobedu na ovakav način „

Vesti online 07.10.2019
Trener fudbalera Napretka Milan Rogan posle poraza od Crvene zvezde nije skrivao nezadovoljstvo. – Prvo bih čestitao svim akterima utakmice, nadam se da su gledaoci uživali, mi nismo bili na svom nivou na nivou prethodnih utakmica, Zvezda je… »
Predrag Rogan: Zvezda je zaslužila pobedu, ali ne ovako!

Predrag Rogan: Zvezda je zaslužila pobedu, ali ne ovako!

Hot sport 07.10.2019
Napredak je poražen od Crvene zvezde golom Marka Marina iz slobodnog udarca u 97. minutu, a evo šta je o tome rekao trener Kruševljana. Predrag Rogan je čestitao Zvezdi na pobedi koja je bila zaslužena, ali ne na ovaj način. – Prvo bih čestitao… »
Vuletić: Draži mi je ovakav poraz u 97. minutu, nego onakva pobeda u 97. minutu

Vuletić: Draži mi je ovakav poraz u 97. minutu, nego onakva pobeda u 97. minutu

Večernje novosti 07.10.2019
Penal za Voždovac protiv Partizana i Zvezdina pobeda u zaustavnom vremenu dovode u pitanje ispravnost takmičenja. Fudbaleri Partizana poraženi su u 11. kolu Linglong Superlige Srbije od Voždovca na domaćem terenu sa 1:2, a pobednik je odlučen pred… »
Nakon poraza od Voždovca oglasio se Vuletić i podigao veliku buru!

Nakon poraza od Voždovca oglasio se Vuletić i podigao veliku buru!

Sportske.net 07.10.2019
Hoće li stići odgovor sa druge strane Topčiderskog brda? Fudbaleri Partizana sinoć su poraženi u 11. kolu Linglong Superlige Srbije od Voždovca na domaćem terenu. "Crno-belima" je presudio iskusni Marko Dević, ali pobeda "zmajeva" bi mogla ostati… »
Nezadovoljstvo: Trener Napretka posle poraza od Zvezde: „Klub mora da reaguje”

Nezadovoljstvo: Trener Napretka posle poraza od Zvezde: „Klub mora da reaguje”

Sportal blic 07.10.2019
Fudbaleri Crvene zvezde su u pobedili Napredak golom Marka Marina u 97. minutu utakmice. Nisu blistali, javnost je i dalje podeljena oko toga da li je bio jedanaesterac za crveno-bele koji Ben nije realizovao, ali su ipak, izabranici Vladana Milojevića… »
Trener Napretka traži poštovanje i (ponovo) poziva klub da reaguje

Trener Napretka traži poštovanje i (ponovo) poziva klub da reaguje

Mondo 07.10.2019
Predrag Rogan razočaran porazom od Crvene zvezde. "Imamo i mi porodice i one žive od ovoga...". Predrag Rogan razočaran porazom od Crvene zvezde. "Imamo i mi porodice i one žive od ovoga...". Bolan poraz doživeo je Napredak iz Kruševca u 11. kolu… »

Vesti dana »