Povezane vesti

Predsednik suda suda u Podgorici: Nisam uzimao pare od Kneževića

Predsednik suda suda u Podgorici: Nisam uzimao pare od Kneževića

Novi magazin 07.10.2019
Predsednik Višeg suda u Podgorici Boris Savić demantovao je navode odbeglog biznismena Duška Kneževića da je uzimao novac od njega. "Radi se o neistinama. Demantujem da mi je bilo kada davao novac, on ili bilo ko drugi", kazao je Savić na hitno… »
Duško Knežević izneo nove optužbe: Vujošević je i predsedniku Višeg suda nosio novac za korupciju

Duško Knežević izneo nove optužbe: Vujošević je i predsedniku Višeg suda nosio novac za korupciju

Večernje novosti 07.10.2019
Znam sve o Saviću i to ću da iznosim... najavio je Duško Knežević. Vlasnik Atlas grupe Duško Knežević optužio je Borisa Savića, predsednika Višeg suda u Podgorici, da je i njemu Nenad Vujošević, sekretar Vrhovnog državnog tužilaštva, kao i… »
Predsednik Višeg suda u Podgorici demantuje Kneževića: Nikada mi niko nije dao pare! Hoće da me diskredituje!

Predsednik Višeg suda u Podgorici demantuje Kneževića: Nikada mi niko nije dao pare! Hoće da me diskredituje!

Kurir 07.10.2019
Predsednik Više suda u Podgorici Boris Savić demantovao je navode Duška Kneževića da je desna ruka Vrhovnog državnog tužioca Ivice Stankovića i da je uzimao novac preko Nenada Vujoševića i pozvao je nadležne organe da ispitaju slučaj. "Radi se… »

Vesti dana »