Povezane vesti
Podgorica: Lider Demokratskog fronta u kućnom pritvoru četiri meseca
Danas 07.10.2019
Jedan od lidera Demokratskog fronta (DF) Milan Knežević osuđen je na četiri meseca kućnog zatvora, dok su poslanici tog opozicionog saveza Branko Radulović, Milutin Đukanović i Marina Jočić osuđeni uslovno. To je presuda Osnovnog suda u Podgorici u… »
U Crnoj Gori osuđeni opozicioni poslanici jer su se sukobili s poslanicima vladajuće DPS
Danas 07.10.2019
Poslanik opozicionog Demokratskog fronta (DF) Milan Knežević osuđen je na četiri meseca kućnog pritvora, a njegove kolege Marina Jočić, Branko Radulović i Milutin Đukanović uslovno, zbog nasilničkog ponašanje prema poslanicima Demokratske partije… »
Vesti dana »

Prognoza do kraja avgusta: Evo kad stižu pljuskovi s grmljavinom, a kad će opet biti preko 35 stepeni
Nova pre 2 satajoš 19 povezanih

Na granicama promenljiva situacija - na Gradini najduže kolone vozila, na Batrovcima se čeka dva sata
RTS pre 1 satjoš 12 povezanih

Oboreni ukrajinski dron izazvao požar u nuklearnoj elektrani Kursk
Slobodna Evropa pre 1 satjoš 8 povezanih

Amerika zavrnula slavinu, na redu je Evropa Ove dve NATO sile će dati razorno oružje Ukrajini, evo ko na kraju profitira
Alo pre 37 minutajoš 8 povezanih

Vučić danas predstavlja novi paket ekonomskih mera za poboljšanje standarda građana
RTV pre 2 satajoš 10 povezanih