Povezane vesti
Ministar BIH i šef Delegacije EU razgovarali o migrantskoj krizi
IndeksOnline 07.10.2019
SARAJEVO – Ministar bezbednosti BiH Dragan Mektić je danas novog šefa Delegacije EU u BiH Johana Satlera obavetio ;da se planirara otvaranje novog prihvatnog centra za migrante kod Sarajeva, da bi se smanjio pritisak migrantske krize na Unsko-sanski… »
Bh. ministar i šef Delegacije EU razgovarali o migrantskoj krizi
Slobodna Evropa 07.10.2019
Ministar bezbednosti BiH Dragan Mektić je novog šefa Delegacije EU u BiH Johana Satlera (Johann Sattler) obavijestio da je u planu otvaranje novog prihvatnog centra za migrante kod Sarajeva, da bi se smanjio pritisak migrantske krize na Unsko-sanski… »
Smanjiti pritisak na: Unsko-sanski kanton Mektić i Satler razgovarali o migrantskoj krizi
Blic 07.10.2019
Rešavanje aktuelnih pitanja u oblasti migracija te saradnja Bosne i Hercegovine sa evropskim bezbedonosnim agencijama bile su teme današnjeg sastanka ministra bezbednosti BiH Dragana Mektića i šefa Delegacije Evropske unije u BiH Johana Satlera. Kako je… »
Vesti dana »
Premijer naložio da se združenim snagama, pa i žandarmerijom, pomogne ljudima u nevremenu
Beta pre 27 minutajoš 46 povezanih
Vremenska prognoza za Srbiju otkriva da od ovog datuma više neće biti minusa i snega, a do tada još 15 cm snega
Nova pre 3 satajoš 18 povezanih
Kompletna satnica reprezentacije Srbije na Evropskom prvenstvu u vaterpolu na jednom mestu
Nova pre 32 minutajoš 15 povezanih
"Partizan je kao grupa najbolji u Evroligi": Dvejn Vašington nakon šestog poraza u nizu poručio...
Večernje novosti pre 1 satjoš 14 povezanih




